Patiekalai iš 2 ingredientų: 6 receptai

Šeimininkės dažnai susiduria su receptais, kurie sudaryti iš daugybės keisčiausių ingredientų - jie nepigūs, o atlikus nebežinome, kam sunaudoti... Siūlome patiekalus, kurių ruošimui prireiks tik dviejų ingredientų!

250 g „Nutella“ + 4 dideli kiaušiniai = pyragas


Kiaušinius labai gerai išplakite, masė turėtų patrigubėti - tai bene svarbiausia recepto dalis, jeigu nepakankiamai išplaksite kiaušinius, tai pyrago skonis primins šokoladinį omletą.
Jeigu „Nutella“ kremas labai sukietėjęs, tai jį galite pašildyti mikrobangėje (užteks pusės minutės). Į minkštą kremą sudėkite trečdalį kiaušinių masės, atsargiai, viena kryptimi maišykite šaukštu ar mentele. Kuomet viskas susimaišys dėkite dar vieną trečdalį kiaušinių masės, vėl kruopščiai ir atsargiai permaišykite, sudėkite likusius plaktus kiaušinius, permaišykite.
Kepimo formą patepkite riebalais ir išklokite kepimo popieriumi. Pyragą kepkite apie 20-25 minutes, iki 180 laipsnių pagal Celsijų įkaitintoje orkaitėje.
Pyragas bus iškeptas, kai įkišus peilį jo ašmenys lieka švarūs. Iškeptą pyragą visiškai atvėsinkite ir tik tuomet išimkite iš formos.

80 g minkštų datulių + 1,5 šaukšto kokosų sviesto = žaliavalgiški saldainiai


Viską sutrinkite maisto smulkintuvu. Suformuokite rutuliukus. Galima pridėti truputį druskos (jeigu jums pernelyg saldu), taip pat galima dėti riešutų, kokoso drožlių, sausainių trupinių.
Datules galima pakeisti džiovintomis slyvomis ar spanguolėmis - tik šias uogas reikėtų 5 minutes pamirkyti karštame vandenyje.

Lygiomis dalimis: viskis + balzamiko actas = marinatas mėsai


Mėsą marinuoti geriausia per naktį (trumpiausiai 3-4 valandas). Kepkite ant grotelių arba keptuvėje, kepdami vis pašlakstykite marinatu. Puikiai tinka kiaulienai ar jautienai. Toks marinatas mėsą minkština, suteikia jai pikantiško kartumo, tad papildomų prieskonių nebereikia. Patiks vyrams!

4 pernokę bananai + 2 šaukštai riešutų sviesto = ledai


Bananus supjaustykite riekutėmis ir dėkite į šaldymo kamerą. Šaldykite 2-3 valandas. Šaldytus bananus ir riešutų sviestą sutrinkite maisto smulkintuvu iki vientisos masės - gausis sveiki, skanūs ledai.

Vištiena + užpilas salotoms = gardūs vištienos kepsneliai


Nežinote, kaip marinuoti vištieną? Panaudokite mėgstamą salotų užpilą (geriau tinka tirštesni, majonezo pagrindo)! Vištieną supjaustykite norimo dydžio gabaliukais, užpilkite salotų užpilu ir marinuokite bent jau kelias valandas. Kepkite ant grotelių arba keptuvėje.

1 didelis pernokęs bananas + pusė stiklinės linų sėmenų = sveikuoliški sausainiai


Bananą sutrinkite šakute, sudėkite linų sėmenis ir permaišykite. Skardą išklokite kepimo popieriumi, jį patepkite aliejumi. Šaukštu formuokite sausainius. Juos kepkite apie 20 minučių, iki 150 laipsnių pagal Celsijų įkaitintoje orkaitėje.
Galima į sausainius pridėti smulkintų riešutų, razinų, šokolado ar kokoso drožlių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.