Prancūziškas pyragas su šokoladu

Ingredientai: Kiaušiniai - 3 vienetai, Sviestas - 180 gramai, Cukrus - 180 gramai, Šokoladas - 180 gramai, Miltai - 40 gramai.

Išplakite trynius su cukrumi ir trupučiu vandens, kad išeitų baltas vienalytis kremas. Šokoladą sulaužykite gabaliukais, sudėkite į puodą, įpilkite 3 šaukštus vandens, supjaustytą sviestą ir kaitinkite pamaišydami ant silpnos ugnies, kol ištirps. Po truputį plakdami supilkite į trynius, atsargiai įmaišykite iki standžių putų išplaktus baltymus. Ištepkite kepimo formą sviestu, supilkite paruoštą masę ir kepkite iki 240 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 25-30 minučių. Jeigu viršus pradės degti, pridenkite folija. Patikrinti, ar iškepė, galima mediniu pagaliuku. Pyragą ištraukite, palaikykite kurį laiką formoje, išverskite į lėkštę, palikite 15 minučių atvėsti ir apliekite šokoladine glazūra. Glazūra: ištirpinkite 20 g šokolado (3 kvadratėliai) su 20 g sviesto, 1 valgomuoju šaukštu vandens ir 3 valgomaisiais šaukštais cukraus pudros, maišykite ant silpnos ugnies iki vienalytės masės, įmuškite trynį ir kruopščiai išplakite. Kiek atvėsinkite ir apliekite pyragą.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.