Purūs sklindžiai su kefyru

Ingredientai: Kiaušinis - 1 vienetas, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Vanilės ekstraktas - 2 lašai, Kefyras - 0.5 stiklinės, Miltai - 400 gramai, Kepimo milteliai - 1 valgomasis šaukštas, Druska - 1 žiupsnelis, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai.

Kefyrą supilkite į prikaistuvį ir kaitinkite, išjunkite, kuomet pradeda susidaryti didesni gumulai, neužvirinkite. Nukelkite nuo ugnies ir palikite šiek tiek atvėsti. Kiaušinį išplakite su cukrumi (galima dėti daugiau ar mažiau cukraus pagal savo skonį), įlašinkite vanilės esencijos. Į plakinį supilkite kefyrą. Palaipsniui įsijokite miltus ir kaskart permaišykite - pirmiausiai įsijokite 200 g, po to dar 100 g ir t.t. Miltų gali reikėti kiek mažiau ar daugiau, tai priklauso nuo pačių miltų, kiaušinio dydžio. Masė turi būti ganėtinai tiršta, lipni. Galiausiai berkite žiupsniuką druskos ir kepimo miltelius. Permaišykite. Įkaitinkite keptuvę, pilkite truputį aliejaus ir kepkite sklindžius. Sklindžius tiekite su grietine, uogiene, medumi ar kondensuotu pienu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.