Salotos su vištiena ir avokadais

Ingredientai: Virtos/rūkytos vištienos krūtinėlė - 1 vienetas, Avokadas - 1 vienetas, Pomidorai - 3 vienetai, Virti kiaušiniai - 2 vienetai, Svogūno laiškai - 1 pundelis, Petražolės - 1 pundelis, Salotų lapai - 3 vienetai, Garstyčios - 1 valgomasis šaukšta.

Kiaušinius nulupkite ir išilgai perpjaukite į kelias dalis. Pomidorus, avokadą ir vištieną supjaustykite kubeliais, susmulkinkite žalumynus. Gilią lėkštę išklokite rankomis suplėšytais salotų lapais, ant viršaus sudėkite supjaustytus produktus. Iš acto, aliejaus, druskos, fetos sūrio ir garstyčių paruoškite užpilą ir apipilkite salotas. Prieš valgant galima išmaišyti.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.