Špinatais įdaryti Canneloni

Ingredientai: Špinatai - 100 gramai, Sūris, Ricotta - 500 gramai, Parmezano sūris - 200 gramai, Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis, Svogūnas - 1 vienetas, Česnakas - 2 skiltelės, Konservuoti pomidorai - 300 gramai, Kumpis - 100 gramai, Canneloni.

Kepimo indą ištepti su riebalais. Dubenyje sumaišyti smulkintus špinatus ir ricotta sūrį. Pridėti parmezano sūrį, druską ir pipirus. Šia mase užpildyti makaronus ir juos sudėti į kepimo formą. Keptuvėje įkaitinti aliejų ir pakepti smulkintą svogūną su česnaku. Kai apskrus, sudėti pomidorus. Pakaitinti 5 minutes, tada pridėti špinatų, viską pamaišyti ir pakepti kol špinatai suminkštės. Gautą masę užpilti ant formoje sudėtų prikimštų makaronų. Viską apiberiame tarkuotu sūriu. Canneloni kepame 180 laipsnių temperatūroje apie 15-20 min.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.