Špinatais ir varške įdaryti makaronai

Ingredientai: Didelių kriauklelių - 16 vienetai, Špinatai - 2 saujos, Varškė - 500 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Sūris - 150 gramai, Česnakas - 2 skiltelės, Svogūnas - 1 vienetas, Konservuoti pomidorai - 1 skardinė, Druska, pipirai, prieskoninės žolelės.

Makaronus išvirkite, bet nepervirkite, jie turėtų išlikti kietoti. Nudorytam produktų kiekiui reikia maždaug 12-14 didelių kriauklių, bet virkite daugiau, nes virimo metu viena ar kita kriauklė, tikėtina, sutrūks, jos nenaudosime. Česnaką smulkiai supjaustykite ir apkepkite aliejuje iki kol suminkštės, berkite pasmulkintus špinatus ir porą minučių patroškinkite. Špinatus sumaišykite su pertrinta varške, muškite kiaušinį, berkite saują tarkuoto sūrio, gardinkite druska, pipirais. Gautu įdaru įkimškite kriaukles. Svogūną smulkiai supjaustykite, apkepinkite, ant jo verskite konservuotus pomidorus, berkite druskos, pipirų, prieskoninių žolelių ir troškinkite 10-15 min. iki kol sutirštės - taip pat galite naudoti ir jau paruoštą pomidorų padažą makaronams. Į kepimo indą supilkite pomidorų padažą, sudėkite įkimštas kriaukles. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje 30 - 40 min. Patiekiant užberkite tarkuoto sūrio.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.