Šviežiai rauginti agurkai maišelyje

Egzistuoja tikrai nemažai receptų, kurie perduodami iš kartos į kartą. Dažniausiai rauginimo procesas trunka 2-3 paras. O ką daryti, jei šviežiai rauginti agurkai reikalingi čia ir dabar? Kaip greitai paruošti šviežiai raugintus agurkus?

Patyrusios šeimininkės žino, kaip paruošti šviežiai raugintus agurkus per 1,5 valandos! Ir tai nėra kažkas iš fantastikos serijos. Šviežiai raugintų agurkų paruošimui reikalingi maži agurkėliai, tamsiai žali, su „spuogeliais“. Prieskoniams prireiks krapų, 2-3 česnako skiltelių, 1 šaukštas druskos 1 kg agurkų.

Žalumynus ir česnaką susmulkinti. Agurkams nupjauti galiukus, sudėti į maišelį ir užpilti druska, žalumynais ir česnaku. Gerai užrišti maišelį ir patvarumui įdėti į dar vieną maišelį. Gerai papurtykite maišelio sudėtį, kad išsiskirtų sultys ir ištirptų druska. Palikite agurkėlius vienai valandai kambario temperatūroje – ir agurkėliai paruošti!

Jei mėgstate sūresnius šviežiai raugintus agurkus, tuomet galite į maišelį juos dėti supjaustytus: taip aktyviau išsiskirs skystis, ir sūrymas įsigers greičiau.
 

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.