Svogūnų kaukės plaukams

Apie svogūnų kaukes plaukams girdėti teko daugeliui, tačiau išbandyti jas ryžtasi reta mergina ar moteris. Daugelis baiminasi ašarų lavinos ir aštraus kvapo - bijoti tikrai neverta, ašaras nušluostyti lengva, o kelis kartus perplovus plaukus šampūnu ar pasitelkus kitas gudrybes kvapas tikrai dingsta!

O štai svogūnų dėka pasiekti puikūs rezultatai, žvilgantys, stiprūs ir greičiau augantys plaukai lieka! Svogūnų sultyse yra keturių B grupės vitaminų, taip pat C ir E vitaminų, keratino baltymo, kuris yra būtinas plaukų augimui.

Kaukės plaukams su svogūnais

Svogūnai ir mielės
2 šaukštai svogūnų sulčių;
1 šaukštelis mielių;
1 šaukštelis ricinų aliejaus;
1 šaukštelis varnalėšų aliejaus;
2 šaukštai karšto vandens.
Viską sumaišykite, palikite masę 10 minučių. Vėliau gerai įtrinkite į plaukus, ypač ties šaknimis. Palaikykite 30-40 minučių ir gerai išplaukite galvą. Naudokite įprastą šampūną.

Svogūnai ir medus
2 šaukštai svogūnų sulčių;
1 šaukštelis medaus;
1 šaukštelis jūros druskos;
1 šaukštelis konjako;
1 šaukštelis kefyro.
Ingredientus sumaišykite iki tolygios konsistencijos. Mišiniu ištepkite plaukus, juos apsukite maistine plėvele ir rankšluosčiu. Laikykite iki valandos. Išsiplaukite galvą taip, kaip įprasta.

Svogūnai ir kiaušinis
2 šaukštai svogūnų sulčių;
1 kiaušinio trynys;
1 šaukštas ricinų aliejaus;
Keli lašiukai rozmarinų, levandų ar šalavijų eterinio aliejaus (nebūtina).
Viską sumaišykite, ištepkite plaukus ir laikykite apie 30 minučių. Išsiplaukite galvą taip, kaip įprasta.

Nemalonus svogūnų kvapas

Svogūnų kaukės tikrai turi specifinį kvapą, kuris gali užsilaikyti plaukuose - tai, kaip stipriai jis jausis priklauso nuo plauko. Jeigu kvapą jaučiate stipriai, tai galvą su šampūnu plaukite porą kartų. Į svogūnų kaukes papildomai galima įpilti lygią dalį (tad šių kaukių atveju 2 šaukštus) citrinų sulčių, įmaišyti kelis gabaliukus trinto banano, įlašinti kelis lašus ramunėlių eterinio aliejaus, tai nuslopins svogūnų kvapą.

Pasidarius kaukę ją nuskalaukite vandeniu, tuomet plaukus perskalaukite obuolių actu, lygiomis dalimis sumaišytu su šiltu vandeniu ir tik tada plaukite šampūnu. Tai taip pat padės atsikratyti nemalonaus svogūnų kvapo, tačiau efekto nesumažins.


 

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!