Varškės apkepas su kondensuotu pienu

Ingredientai: Varškė - 500 gramai, Kondensuotas pienas - 1 skardinė, Vanilinis cukrus - 0.5 arbatinio šaukštelio, Džiovintos uogos ar vaisiai - 1 sauja, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas.

Varškę pertrinkite, įmuškite kiaušinius, berkite vanilinio cukrus ir labai gerai išplakite, tuomet sudėkite kondensuotą pieną ir vėl labai gerai perplakite. Masė turi būti vienalytė, puri. Galiausiai įmaišykite saują mėgiamų džiovintų vaisių ar uogų. Masę sudėkite į sviestų iškeptą kepimo formą. Kepkite iki 180°C įkaitintoje orkaitėje apie valandą, iki kol viršus dailiai apskrus. Kepimo laikas priklauso nuo pasirinktos formos. Kepdamas apkepas pasipūs, pakils, tačiau išėmus iš orkaitės jis šiek tiek sukris, tai normalu, tad nenusiminkite. Galite apiberti cukraus pudra. Apkepą tiekite su uogiene ar grietine. Skaniausias ir puriausias dar šiltas!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.