Varškės ir obuolių apkepas

Ingredientai: Varškė - 500 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Cukrus - 3 valgomieji šaukštai, Sviestas - 4 valgomieji šaukštai, Manų kruopos - 2 valgomieji šaukštai, Druska - 1 žiupsnelis, Vanilė - 1 arbatinis šaukštelis, Obuoliai - 500 gramai, Džiūvėsėliai .

Varškę gerai pertrinkite. Indelyje išplakite kiaušinių trynius su cukrumi ir įmaišykite viską į varškę. Į bendrą masę supilkite tirpintą sviestą, pagardinkite druska bei vaniliniu cukrumi ir suberkite manų kruopas. Indelyje išplakite kiaušinių baltymus ir atsargiai įmaišykite į bendrą masę. Obuolius nulupkite ir supjaustykite griežinėliais. Kepimo formelę patepkite sviestu ir apibarstykite džiūvėsėliais. Į formą supilkite pusę varškės masės, padenkite ją obuoliais ir užpilkite likusia masės dalimi. Kepkite orkaitėje, įkaitintoje iki 180 laipsnių, maždaug 30 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.