Varškės pyragas „Rožių sodas“

Ingredientai: Miltai - 700 gramai, Margarinas - 400 gramai, Varškė - 500 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Cukrus - 6 valgomieji šaukštai, Manai - 1 valgomasis šaukštas, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Džiovinti vaisiai - 250 gramai, Cukraus pudra.

Margariną išlydykite ir išmaišykite su 3 šaukštais cukraus, vanile bei grietine nugesintais kepimo milteliais. Nuolat paminkydami suberkite miltus. Kai masė nelips prie rankų, gerai išminkykite ir padalinkite ją į 3 dalis - 2 lygias ir vieną žymiai mažesnę, skirtą puošimui. Viena didesniąja tešlos dalimi išklokite sviestu išteptą skardą. Į varškę suberkite manus, supilkite su 3 šaukštais cukraus išplaktą kiaušinį. Viską išmaišykite ir dėkite ant tešlos. Iškočiokite kitą didesnį tešlos gabalą, supjaustykite juostelėmis ir apipinkite. Į tarpus prikiškite vaisių. Į mažiausiąją tešlos dalį įminkykite kakavą, iškočiokite, supjaustykite juostelėmis, suformuokite rožyčių formos papuošimus ir aplipinkite jais pyragą. Kepkite apie 35 min.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.