Velykiniai keksiukai su spanguolėmis

Ingredientai: Mielės - 20 gramai, Vanduo - 50 mililitrai, Rūgpienis - 200 mililitrai, Cukrus - 150 mililitrai, Miltai - 900 mililitrai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Sviestas - 75 gramai, Sviestas - 20 gramai, Druskos - 1 žiupsnelis, Rudasis cukrus - 2 valgomie.

Šiltame vandenyje ištirpinkite mieles, cukrų ir du šaukštus miltų. Palaukite 15 minučių, kol mielės pradės kilti. Iš visų produktų (išskyrus 20 gramų sviesto ir rudojo cukraus formelėms) sumaišykite tešlą. Iš pagamintos tešlos suformuokite suformuokite rutulį ir palikite pastovėti kelioms valandoms. Tešla turėtų padidėti dvigubai, tuomet ją vėl perminkykite ir dar kartą kildinkite. Formeles gausiai patepkite sviestu ir pabarstykite ruduoju cukrumi. Iš paruoštos tešlos suformuokite nedidelius kamuoliukus, sudėkite juos į formeles ir leiskite pastovėti 45 minutes, kad tešla iškiltų. Kepkite orkaitėje, įkaitintoje iki 170°C, maždaug 40 minučių. Mediniu pagaliuku patikrinkite, ar keksiukai jau iškepę. Aušinkite 15 minučių formoje, o po to išimkite ir sudėkite į lėkštę. Skanaus! Labai paprasta, bet labai labai skanu.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.