Viktorija Siegel-Suodaitė: „Moteris versle lygiavertė vyrui“

„Labai gera žinoti, jog moterys ir kuria verslus, ir sukuria šeimas“ „Labai gera žinoti, jog moterys ir kuria verslus, ir sukuria šeimas“

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau šešioliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Tėtis Simonas Urbonas, tinklalaidės „Tėvai paprastai“ vedėjas, naujus metus pradeda kalbindamas garsią šeimą – Viktoriją ir Lauryną Suodaičius. Paprastas pašnekesys apie šeimos kasdienybę virto nuotaikingu, kupinu gerų emocijų pokalbiu apie gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus.

Plačiau skaitykite:

Kaip Viktorija ir Laurynas Suodaičiai derina tėvystę su darbais?

Viktorija atvirauja, kad jai labai gera žinoti, jog moterys ir kuria verslus, ir sukuria šeimas. „Faktas, kad nėra lengva, ir emocijos susvyruoja“, – sako garsi moteris, atviraudama, kad ir pirmus porą mėnesių po gimdymo moteris vis dar nesava, mat gali užklupti emocijos, sulaukus, atrodytų, bet kokio įprasto klausimo. „Nemąstai blaiviai, nes hormonai stipriai grįžinėja į vietas“, – pabrėžia Viktorija ir sako, kad su emocijomis sunku tvarkytis ir prieš, ir po nėštumo.

Garsi mama Viktorija Siegel-Suodaitė „Tėvai paprastai“ atskleidė, kad grįžti anksti į darbus paskatino beprasidedanti pogimdyvinė depresija:

Viktorija Siegel-Suodaitė: „Mane darbas gelbėja nuo pogimdyvinės depresijos“

Garsi nuomonės formuotoja pajuto pirmuosius pogimdyvinės depresijos požymius. Viktorija sako, kad ji – hiperaktyvi, emocionali, visada besišypsanti, tačiau pirmaisiais nėštumo mėnesiais tarsi pamiršo, kokia ji yra iš tiesų, todėl darbas tapo išsigelbėjimu. „Mintys kartais užeina baisios“, – prisipažįsta moteris, raginanti atviriau ir dažniau kalbėti apie pogimdyvinę depresiją.

Visą gerų emocijų kupiną pokalbį apie Suodaičių gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:44 – pašnekovų ir temos pristatymas

01:30 – jausmas, susilaukus naujagimio

04:24 – žinia, kad laukiasi

07:56 – Viktorijos nėštumas ir gimdymas

13:02 – kaip sūnus pakeitė kasdienybę

18:22 – kaip brolį priėmė sesė

22:25 – tėvų savybės vaikuose

25:53 – tėvystė ir darbų derinimas

40:28 – žaidimas: santykių katalizatorius

46:08 – kaip mylinčia pora išlikti išėjus vaikams

49:38 – užsibrėžti tikslai ateičiai

Susiję straipsniai

Graži istorija „Motinos išmintis“

Mamos - mūsų pirmosios mokytojos. Siūlome paskaityti gražią istoriją apie tai.

Ieva Zasimauskaitė apie persileidimą, būsimą gimdymą ir vyro palaikymą

Kaip Ieva pasitiko nėštumą, kas jai buvo sunkiausia? Ar buvo lengva susitaikyti su fiziniais pokyčiais? Ieva atvira: „Fiziniai pokyčiai nesuglumino.“

Gražiausios citatos apie mamą

Patys gražiausi, švelniausi, prasmingiausi ir daugiausiai meilės savy talpinantys žodžiai apie mamas...