Virti baklažanai visai šeimai

Ingredientai: Baklažanai - 4 vienetai, Sojos padažas - 0.25 stiklinės, Juodas actas - 1 valgomasis šaukštas, Čili aliejus - 2 arbatiniai šaukšteliai, Česnakai - 2 skiltelės, Sezamų aliejus - 3 arbatiniai šaukšteliai, Druska - 1 arbatinis šaukštelis, Cukrus.

Perpjaukite baklažanus per pusę ir sudėkite į garintuvą be lėkštės, virkite 15-20 minučių (tačiau galima virti ir paprastai) Susmulkinkite česnaką ir sumaišykite su sojų padažu, actu, čili aliejumi, sezamų aliejumi, druska ir cukrumi. Valgydami pjaustykite baklažanus gabaliukais ir pasimirkykite juos padaže (pastarasis gana aštrus).

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.