Virtų morkų blyneliai

Ingredientai: Morkos - 200 gramai, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Vanduo - 50 mililitrai, Manai - 2 valgomieji šaukštai, Kiaušinis - 1 vienetas, Miltai - 3 valgomieji šaukštai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis.

Morkas stambiai sutarkuokite, sudėkite į puodą, užpilkite vandeniu, suberkite cukrų, prieskonius. Troškinkite apie 15 minučių. Į pabaigą suberkite manus. Masę atvėsinkite, įmuškite kiaušinį ir suberkite miltus, sumaišytus su kepimo milteliais. Iškepkite blynelius, patiekite su grietine arba tarkuotu šokoladu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.