Vištienos filė apkepas

Ingredientai: Vištienos filė - 300 gramai, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Soda - 0.5 arbatinio šaukštelio, Pienas - 150 mililitrai, Sūris - 50 gramai, Druska, pipirai, kiti mėgiami prieskoniai - 1 žiupsnelis.

Vištienos filė išvirkite, atvėsinkite ir smulkiai supjaustykite. Kiaušinius išplakite su pienu iki kol suputos, pagardinkite druska, pipirais, kitais mėgiamais prieskoniais, įsijokite miltus, berkite sodą, gerai išmaišykite. Įmaišykite tarkuotą sūrį ir vištieną. Kepimo formą patepkite riebalais, supilkite tešlą. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 35-40 min. Apkepas skanus tiek šiltas, tiek šaltas.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.