Vištienos kukuliukai su daržovėmis

Ingredientai: Cukinija - 200 gramai, Svogūnas (didesnis) - 1 vienetas, raudonoji paprika - 1 vienetas, Vištienos faršas - 500 gramai, Kukusas (nevirtas, galima pakeisti džiūvėsiais) - 100 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Garstyčios - 1 valgomasis šaukštas, .

Cukinija, svogūną, papriką smulkiai supjaustykite ar sutarkuokite. Daržoves dėkite į indą, įmaišykite vištienos faršą, kukuso kruopas, įmuškite kiaušinį, dėkite garstyčių, druskos ir pipirų. Gerai perminkykite. Cukinija, svogūną, papriką smulkiai supjaustykite ar sutarkuokite. Daržoves dėkite į indą, įmaišykite vištienos faršą, kukuso kruopas, įmuškite kiaušinį, dėkite garstyčių, druskos ir pipirų. Gerai perminkykite. Suformuokite kukuliukus ir paplotėlius ir juos sudėkite ant riebalais pateptos skardos. Taip pat galima sudėti į keksiukų skardą. Sojos padažą ir kečupą sumaišykite ir šia mase patepkite kiekvieno kukuliuko viršų, šonus. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 30 min. Patiekite su patinkančiu garnyru.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.