Žindymas viešoje vietoje (975)

žindymas viešoje vietoje

Tu turi teisę maitinti krūtimi kur tik nori, o kai kuriose šalyse yra net ir atskiri įstatymai, ginantys moters teisę žindyti kūdikį viešose vietose. Be abejo, daug patogiau (ir, žinoma, higieniškiau), kai nereikia slėptis nešvariame tualeto kambaryje ar automobilyje. Suprantama, tai nereiškia, kad žindydama visada jausiesi jaukiai. Štai keletas patarimų, kad tau būtų patogiau:

Vilkėk dviejų dalių drabužį, laisvą palaidinę, neprigludusią prie krūtinės. Tada kūdikį galėsi žindyti šiek tiek pakėlusi palaidinę, nereikės jos atsagstyti nuo viršaus ir išimti krūties. Be to, yra specialiai žindančioms motinoms skirtų palaidinių su plyšiu ir užlaida krūtinės srityje – tai galbūt bene praktiškiausias drabužis maitinant ne namuose.

Dėvėk žindančioms motinoms skirtą liemenėlę su atlenkiamais kaušeliais, kuriuos gali atsegti viena ranka, kitoje laikydama kūdikį.

 Tinkamai pasirink marškinėlių spalvą ir audinį. Ant šviesių spalvų aiškiai matysis iš krūtų ištekėjęs pienas, gali persišviesti liemenėlės įklotai. Šilkas ar atlasas – taip pat nėra geriausias pasirinkimas: po maitinimo krūtimi likusias dėmes gali būti sunku išvalyti, tad palaidinę beliks išmesti. Tinkamiausia būtų marga palaidinė – ji geriau nei vienspalvė maskuoja dėmes.

Apsisupk skara arba pridenk krūtį ir juosmenį kūdikio antklotėliu, kol jis žinda – prisidengusi jausies laisviau ir jaukiau.

Naujausi komentarai

 1. MilAdam
  MilAdam prieš 1 val.

  Liutui neidomu ka apie ji aveles mano. O mes mamos esame tikri liutai..norim savo vaikui paties geriausio ir man asmeniskai nussipjaui ka kiti mane apie mane kai as dariau pati naturaliausia dalyka pasaulyje-matinau savo vaika ir vel maitinsiu antraji, tada kada reikes, ne tik namuose pasislepus tamsoje.

 2. viktorija.93
  viktorija.93 prieš 40 min.

  jo isivaizduoju susitinki su vyro draugais kavinej issitrauki papa prie stalo ir maitini... nu ir dzin kad neturi kur zmones akiu padet, o vyra pats matyt labai dziaugtusi kad jo zmona ir draugam papus parodo, bes vaikui gi taip gerai... ir dzin visi kiti kad jau sunku prisidengt tai isvis galima plikai vaiksciot, koks skirtumas, naturalu

 3. User has not uploaded an avatar
  stasiovnaster prieš 37 min.

  Kaip kazkuri ir rase,didziausios salininkes maitinimo viesoje vietoje ir yra mamos. Koks gi skirtumas tarp krutines uzdengtos ne maitinancioms moters taip ,kad vos keli mm ir pasimatys spenelis,ir tarp maitinancios mamos,kur speneli uzdengia vaikas ir matosi tik kruties konturas,forma?

 4. User has not uploaded an avatar
  stasiovnaster prieš 31 min.

  viktorija.93 parašė:
  jo isivaizduoju susitinki su vyro draugais kavinej issitrauki papa prie stalo ir maitini... nu ir dzin kad neturi kur zmones akiu padet, o vyra pats matyt labai dzi…

  Beje vakar,kaip tik taip ir buvo. Vakarieniavome su vyro bendradarbiais,seimomis. Jau buvo velus vakaras ir mazoji pasidare labai nervinga. Priesais mane sedejo vyro bendradarbis,as jo pasiklausiau ar jam nieko netrugdysiu jei mazaja pamaitinsiu krutimi. Pasiziurejo lyg kokia keistuole,ir atsake,kad tik maitinciau neklausinejusi. Jo zmona ir ju dukra maitindavo viesoje vietoje ir cía yra labai naturalu,normalu.
  Cia jau jusu problemos jei matant zindanti vaika,neaiskios erotines fantazijos i galva lenda. Beje mano vyrui ne kiek geda nebuvo,ir akiu nei nuleidinejo,nei raudonavo.

 5. viktorija.93
  viktorija.93 prieš 17 min.

  stasiovnaster parašė:
  Beje vakar,kaip tik taip ir buvo. Vakarieniavome su vyro bendradarbiais,seimomis. Jau buvo velus vakaras ir mazoji pasidare labai nervinga. Priesais mane sedejo vyr…

  zinokit cia jum yra grazu kaip valgo jusu vaikas, o man ir daugeliuj ne, kitiem tiesiog nemaiso arba is mandagumo nepasako... o jum paciai smagu prie svetimu apnuogint krutine? nenuleidinejo akiu? rai ka dare? Ziurejo? nesuprantu as tokiu dalyku, bet cia jysu teise rinktis. manes nezavi tikrai cia mano nuomone