Žindymas viešoje vietoje (1213)

žindymas viešoje vietoje

Tu turi teisę maitinti krūtimi kur tik nori, o kai kuriose šalyse yra net ir atskiri įstatymai, ginantys moters teisę žindyti kūdikį viešose vietose. Be abejo, daug patogiau (ir, žinoma, higieniškiau), kai nereikia slėptis nešvariame tualeto kambaryje ar automobilyje. Suprantama, tai nereiškia, kad žindydama visada jausiesi jaukiai. Štai keletas patarimų, kad tau būtų patogiau:

Vilkėk dviejų dalių drabužį, laisvą palaidinę, neprigludusią prie krūtinės. Tada kūdikį galėsi žindyti šiek tiek pakėlusi palaidinę, nereikės jos atsagstyti nuo viršaus ir išimti krūties. Be to, yra specialiai žindančioms motinoms skirtų palaidinių su plyšiu ir užlaida krūtinės srityje – tai galbūt bene praktiškiausias drabužis maitinant ne namuose.

Dėvėk žindančioms motinoms skirtą liemenėlę su atlenkiamais kaušeliais, kuriuos gali atsegti viena ranka, kitoje laikydama kūdikį.

 Tinkamai pasirink marškinėlių spalvą ir audinį. Ant šviesių spalvų aiškiai matysis iš krūtų ištekėjęs pienas, gali persišviesti liemenėlės įklotai. Šilkas ar atlasas – taip pat nėra geriausias pasirinkimas: po maitinimo krūtimi likusias dėmes gali būti sunku išvalyti, tad palaidinę beliks išmesti. Tinkamiausia būtų marga palaidinė – ji geriau nei vienspalvė maskuoja dėmes.

Apsisupk skara arba pridenk krūtį ir juosmenį kūdikio antklotėliu, kol jis žinda – prisidengusi jausies laisviau ir jaukiau.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 11 mėn.

  Lūšiukė parašė:
  Nuva ir etikėto nesilaikytumėt

  Juk nerasiau,kad zindziau neprisidengus visada zindziau prisidengus,arba nuosalioj vietoj,arba tam skirtam kambary,ir jokiu bedu

 2. Lūšiukė
  Lūšiukė prieš 11 mėn.

  dovais parašė:
  Juk nerasiau,kad zindziau neprisidengus visada zindziau prisidengus,arba nuosalioj vietoj,arba tam skirtam kambary,ir jokiu bedu

  Kazkaip galvoju, kad visos stengiasi prisidengti, kas rūbais, kas kokia skraiste, ar galų gale užsisukti.

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 11 mėn.

  Lūšiukė parašė:
  Kazkaip galvoju, kad visos stengiasi prisidengti, kas rūbais, kas kokia skraiste, ar galų gale užsisukti.

  Tai kam tada tokios diskusijos isvis buvo galiausiai priejom vienos nuomones

 4. Lūšiukė
  Lūšiukė prieš 11 mėn.

  dovais parašė:
  Tai kam tada tokios diskusijos isvis buvo galiausiai priejom vienos nuomones

  Yra kurioms degina akis ir toks vaizdas.

 5. viktrija.93
  viktrija.93 prieš 11 mėn.

  Lūšiukė parašė:
  Yra kurioms degina akis ir toks vaizdas.

  tai sutrikimu matyt turi tos kuriom degina prisidengusi maitinanti mama..