Žindymas viešoje vietoje (1313)

žindymas viešoje vietoje

Tu turi teisę maitinti krūtimi kur tik nori, o kai kuriose šalyse yra net ir atskiri įstatymai, ginantys moters teisę žindyti kūdikį viešose vietose. Be abejo, daug patogiau (ir, žinoma, higieniškiau), kai nereikia slėptis nešvariame tualeto kambaryje ar automobilyje. Suprantama, tai nereiškia, kad žindydama visada jausiesi jaukiai. Štai keletas patarimų, kad tau būtų patogiau:

Vilkėk dviejų dalių drabužį, laisvą palaidinę, neprigludusią prie krūtinės. Tada kūdikį galėsi žindyti šiek tiek pakėlusi palaidinę, nereikės jos atsagstyti nuo viršaus ir išimti krūties. Be to, yra specialiai žindančioms motinoms skirtų palaidinių su plyšiu ir užlaida krūtinės srityje – tai galbūt bene praktiškiausias drabužis maitinant ne namuose.

Dėvėk žindančioms motinoms skirtą liemenėlę su atlenkiamais kaušeliais, kuriuos gali atsegti viena ranka, kitoje laikydama kūdikį.

 Tinkamai pasirink marškinėlių spalvą ir audinį. Ant šviesių spalvų aiškiai matysis iš krūtų ištekėjęs pienas, gali persišviesti liemenėlės įklotai. Šilkas ar atlasas – taip pat nėra geriausias pasirinkimas: po maitinimo krūtimi likusias dėmes gali būti sunku išvalyti, tad palaidinę beliks išmesti. Tinkamiausia būtų marga palaidinė – ji geriau nei vienspalvė maskuoja dėmes.

Apsisupk skara arba pridenk krūtį ir juosmenį kūdikio antklotėliu, kol jis žinda – prisidengusi jausies laisviau ir jaukiau.

Naujausi komentarai

 1. Juditel3
  Juditel3 prieš 1 mėn.

  vylmucka parašė:
  Benamiai mėgsta nusnūsti ir dieną, ypatingai, kai lauke šalta. O ir be benamių pilna įvairių chuliganų, kurių gyvenimo kredo - sugadink, suniokok, sulaužyk priderk …

  Gal mazai bunu prekybcentriuos, bet neteko matyt bomzo nei akre nei megoj (na vietose kur zindymo kambariai tikrai yra), bet apsauga visur reikalinga be klausimu ir diskusiju „kam?“
  Megos zindymo kambarys antram aukste turi telefonspyne ir apsauginis ileido kai paskambinau i duris, nuotoliniu budu

 2. vylmucka
  vylmucka prieš 1 mėn.

  Juditel3 parašė:
  Gal mazai bunu prekybcentriuos, bet neteko matyt bomzo nei akre nei megoj (na vietose kur zindymo kambariai tikrai yra), bet apsauga visur reikalinga be klausimu ir…

  Na gerai bomžų gal nėra, bet vandalų pasitaiko. Ne šiaip sau tuos kambarius pradėjo rakinti. Bet nesavarbu, tema ne apie tai, nebesiplėskime

 3. galadriel
  galadriel prieš 1 mėn.

  Nonita03 parašė:
  Nu vat ir reikia sėdėt namuos, gėdingą krūtinę pridengus

  Taip ir badu būčiau numirusi Nes ex komandiruotėje savaitę, aplink nėra kam valgyti nupritkti, o aš namie slepiuosi nuo visų.

 4. JulijaStokienė
  JulijaStokienė prieš 3 sav.

  Aš nesuprantu kas per diskusija? Senis "drož kotą" žiūrėsit? Ar nusisuksit? Nepatinka kai mamos žindo? NUSISUKIT. O jei jūsų vyrai spokso tai nuveskit juos į psichoterapiją nes tai iškrypeliška👍 žiūri jūsų vaikai? Paaiškinkit kad kūdikis(kaip ir jie tik gimę) taip mintą, išgyveną! 👏

 5. Kumutuke
  Kumutuke prieš 1 sav.

  Isabel parašė:
  Niekada gyvenime nežindysiu viešoje vietoje ir tai yra nenormalu, tam ir yra įrengti žindymo kambariai.

  Sekmes su "niekada gyvenime" man tokie moters pasisakymai skamba panasiai kaip mergaites sako, kad niekada nesibuciuosiu su berniuku