Žindymas viešoje vietoje (1318)

žindymas viešoje vietoje

Tu turi teisę maitinti krūtimi kur tik nori, o kai kuriose šalyse yra net ir atskiri įstatymai, ginantys moters teisę žindyti kūdikį viešose vietose. Be abejo, daug patogiau (ir, žinoma, higieniškiau), kai nereikia slėptis nešvariame tualeto kambaryje ar automobilyje. Suprantama, tai nereiškia, kad žindydama visada jausiesi jaukiai. Štai keletas patarimų, kad tau būtų patogiau:

Vilkėk dviejų dalių drabužį, laisvą palaidinę, neprigludusią prie krūtinės. Tada kūdikį galėsi žindyti šiek tiek pakėlusi palaidinę, nereikės jos atsagstyti nuo viršaus ir išimti krūties. Be to, yra specialiai žindančioms motinoms skirtų palaidinių su plyšiu ir užlaida krūtinės srityje – tai galbūt bene praktiškiausias drabužis maitinant ne namuose.

Dėvėk žindančioms motinoms skirtą liemenėlę su atlenkiamais kaušeliais, kuriuos gali atsegti viena ranka, kitoje laikydama kūdikį.

 Tinkamai pasirink marškinėlių spalvą ir audinį. Ant šviesių spalvų aiškiai matysis iš krūtų ištekėjęs pienas, gali persišviesti liemenėlės įklotai. Šilkas ar atlasas – taip pat nėra geriausias pasirinkimas: po maitinimo krūtimi likusias dėmes gali būti sunku išvalyti, tad palaidinę beliks išmesti. Tinkamiausia būtų marga palaidinė – ji geriau nei vienspalvė maskuoja dėmes.

Apsisupk skara arba pridenk krūtį ir juosmenį kūdikio antklotėliu, kol jis žinda – prisidengusi jausies laisviau ir jaukiau.

Naujausi komentarai

 1. Lūšiukė
  Lūšiukė prieš 2 mėn.

  O gal tiesiog moteris net neketina maitinti. Tada visai drąsiai gali pasakoti kaip ji niekada to viešai nedarys

 2. Niuni
  Niuni prieš 2 mėn.

  Lūšiukė parašė:
  O gal tiesiog moteris net neketina maitinti. Tada visai drąsiai gali pasakoti kaip ji niekada to viešai nedarys

  Tas tiesa bet jei net neketini maitinti kam reikštis tokiose temose? Eik iš kart į mišinių temą ir viskas nes čia tos kurios NIEKADA viešai nemaitins juokingai atrodo kai reiškiasi temoje apie žindymą viešoj vietoj.

 3. Lūšiukė
  Lūšiukė prieš 2 mėn.

  Niuni parašė:
  Tas tiesa bet jei net neketini maitinti kam reikštis tokiose temose? Eik iš kart į mišinių temą ir viskas nes čia tos kurios NIEKADA viešai nemaitins juokingai a…

  O kaip kitaip visas begedes sugedyti ir pamokyti?

 4. fenix
  fenix prieš 2 mėn.

  Lūšiukė parašė:
  O gal tiesiog moteris net neketina maitinti. Tada visai drąsiai gali pasakoti kaip ji niekada to viešai nedarys

  Tai gal ir ji buteliuku nemaitis viešai. Gal ir vaiko išvis į viešumą nesineš niekad

 5. Ringailiux
  Ringailiux prieš 1 mėn.

  Labai taikliai apie viešą žindymą https://youtu.be/I3IJ3ogpA0k