Žuvies suktinukai su grybų ir kiaušinių įdaru

Ingredientai: Žuvie filė - 800 gramai, Pievagrybiai - 400 gramai, Virti kiaušiniai - 2 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Kietas sūris - 50 gramai, Miltai - 3 valgomieji šaukštai, Džiūvėsėliai - 0.5 stiklinės, Pienas - 3 valgomieji šaukštai, Citrinos sultys .

Supjaustykite nuplautus grybus ir apkepkite aliejuje, sudėkite smulkintą svogūną. Kepkite, kol tiek vieni, tiek kiti įgaus auksinį atspalvį. Susmulkinkite kiaušinius ir žalumynus, sumaišykite su atvėsusiais grybais ir svogūnais, paskaninkite prieskoniais pagal savo skonį. Žuvį nuplaukite, nusausinkite, patikrinkite, ar nėra ašakų, ir perpjaukite išilgai per pusę. Pabarstykite druska ir dėkite įdarą, suvyniokite ir persmeikite mediniu dantų krapštuku. Išplakite kiaušinį su pienu. Suktinukus pavoliokite miltuose, suvilgykite plakinyje ir apvoliokite džiūvėsėliuose ir smulkiai tarkuotame sūryje. Apkepkite keptuvėje iš abiejų pusių. Suktinukus sudėkite į kepimo formą, apšlakstykite vyno ir citrinos sulčių mišiniu ir 8 minutes kepkite orkaitėje, įkaitintoje iki 190-200 laipsnių. Patiekite su ryžiais arba daržovėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.