Egzotiškos šventinės salotos

Ingredientai: Tarkuotas šokoladas - 0.5 valgomojo šaukšto, Kivis - 1 vienetas, Bananas - 1 vienetas, Jogurtas - 0.5 stiklinės, Razinos - 1 sauja, Apelsinas - 1 vienetas, Obuolys - 1 vienetas, Mandarinas - 1 vienetas.

Obuolius nulupkite, supjaustykite gabaliukais ir sudėkite į salotinę. Ant viršaus dėkite nuluptus ir supjaustytus kivius, bananus. Toliau dėkite supjaustytą nuluptą apelsiną, mandarino skilteles. Apliekite jogurtu, pabarstykite tarkuotu šokoladu ir apelsino žievele.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.