Opra27

Prisiregistravo: 2012.01.08 (8 m.)
Miestas Širvintos

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Išleistuvės 2020: kaip jas pakeitė karantinas? Parašė prieš: 6 d. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Visos Širvintų mamytės kalbasi čia Parašė prieš: 2 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. Korsetas po gimdymo (atsiliepimai) Parašė prieš: 11 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 9 mėn.
  4. Apklausa Mano vaikas - priešmokyklinukas Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.
  5. Vaikas - zyzliukas Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.

Sukurtos temos

1. Apklausa Mano vaikas - priešmokyklinukas Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.
  2. Padėkite: menama skola Sukurta prieš: 3 m. Paskutinis atsakymas prieš: 3 m.
  3. Karnavalinis lapės kostiumas Sukurta prieš: 3 m. Paskutinis atsakymas prieš: 3 m.
  4. Vaiko kraitelis į darželį, koks jis? Sukurta prieš: 4 m. Paskutinis atsakymas prieš: 3 m.
  5. Apklausa Miego baimė penkemetei. Gal galite kuri pasidalinti patirtimis? Sukurta prieš: 4 m. Paskutinis atsakymas prieš: 4 m.