Opra27

Prisiregistravo: 2012.01.07 (6 m.)
Miestas Širvintos

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Apklausa Mano vaikas - priešmokyklinukas Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Visos Širvintų mamytės kalbasi čia Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 4 d.
  3. Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2017.09.20) Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 4 mėn.
  4. Vaikas - zyzliukas Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  5. Kiek kainuoja abortas? Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 d.

Sukurtos temos

1. Apklausa Mano vaikas - priešmokyklinukas Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Padėkite: menama skola Sukurta prieš: 8 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 8 mėn.
  3. Karnavalinis lapės kostiumas Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Vaiko kraitelis į darželį, koks jis? Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Apklausa Miego baimė penkemetei. Gal galite kuri pasidalinti patirtimis? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.