Opra27

Prisiregistravo: 2012.01.07 (7 m.)
Miestas Širvintos

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Korsetas po gimdymo (atsiliepimai) Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 mėn.
  2. Apklausa Mano vaikas - priešmokyklinukas Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  3. Visos Širvintų mamytės kalbasi čia Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2017.09.20) Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Vaikas - zyzliukas Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.

Sukurtos temos

1. Apklausa Mano vaikas - priešmokyklinukas Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  2. Padėkite: menama skola Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  3. Karnavalinis lapės kostiumas Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.
  4. Vaiko kraitelis į darželį, koks jis? Sukurta prieš: 3 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.