Mano vaikas - priešmokyklinukas

• Apklausa

Pirma klasė nuo kelių metukų?
    6 (Balsų: 3)
    7 (Balsų: 9)
Komentuoti
  1. ~*♡ Lėja♡*~ 7 m. 8 mėn.
    ~*♡Susituokę♡*~ 7 m. 9 mėn.
    ~*♡mes esame kartu♡*~ 9 m. 3 mėn.

2017.12.17 19:27 (prieš 10 mėn.)

Labas vakaras priešmokyklinukų mamytėms.
    Kūriu šią temą, nes bus labai idomu padiskutuoti aktualiais klausimais.
    Dalintis vaikučių darbeliais, piešiniais. Kaip sekasi mokytis skaityti ir rašyti. Kokias knygeles rekomenduotumėte paskaityti. Lankomi būreliai (šokiai, futbolas, anglų papildomos pamokos) ir visa kita.

2. M. 7 m. 3 mėn.

2017.12.17 19:38 (prieš 10 mėn.)

Opra27 parašė:
    Labas vakaras priešmokyklinukų mamytėms.
    Kūriu šią temą, nes bus labai idomu padiskutuoti aktualiais klausimais.

Labas vakaras. Aš irgi neseniai mėginau klausti, kokias pratybų knygeles rekomenduotų priešmokyklinukams, nes internete neišeina pažiūrėt, kas viduje, o šiaip jų kokybė labai skirtinga. Kol kas sprendėme gudragalvio serijos knygeles 2 pratybų + matematikos sąsiuvinis, tai kol kas labiausiai patiko.

3. ~*♡ Lėja♡*~ 7 m. 8 mėn.
    ~*♡Susituokę♡*~ 7 m. 9 mėn.
    ~*♡mes esame kartu♡*~ 9 m. 3 mėn.

2017.12.17 19:42 (prieš 10 mėn.)

mokykloje mes mokomes iš tokių, kaina apie 2€, užsisakėme iš leidyklos, atvežė kurjeris, labai patogu

4. 1 m. 6 mėn.
    Emilis 7 m. 4 mėn.

2017.12.17 19:48 (prieš 10 mėn.)

Šiuo metu sūnus (6m) lanko priešmokyklinio ugdymo klasę mokykloje. Mokykloje mokosi pagal opapa knygeles. Namuose darome pirmiausiai tai ką praleidžia dėl sirgimo, o jei tokių neturime, tuomet pasitelkiu interneto platybėse esančias užduotis. Arba pati kanors sugalvoju svarbiausia, kad būtų smagu mokytis.
    Kartą per savaitę einam į muzikos mokykla, tik ne ta tradicinę, pas mus pamokose ir pašoka vaikai, ir linksmai pasolfedziuoja, ir padainuoja, ir pianinu pagroja. Pamokos linksmos, tad ir mokytis smagu ;-)
    Svarbu neperspausti vaiko. Na bent jau mūsų tokia taktika kolkas, ir kolkas pasiteisina.

5. M. 7 m. 3 mėn.

2017.12.17 20:06 (prieš 10 mėn.)

o gal kas turi parekomenduoti kokių smagių knygelių, kur sudėtis atimtis ne iki 10, bet iki 20 yra, bet tokiam vaikiškam stiliuj, nes kažkaip jau nuobodu darosi maniškei, kai tas pats per tą patį.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras