Ką reiškia kūdikio klykavimas?

Kūdikis klykia

Klykavimas – anokia retenybė tarp keturių–šešių mėnesių kūdikių. Juk būtent taip jie mokosi bendrauti. Tai tarsi sekanti "pakopa" po gugavimų ir vaikiškų paveblenimų. Klykaudamas mažylis mokosi leisti garsus, kuriems išgauti reikia labiau įtempti balso stygas negu veblenant. Be to, jis greitai supranta, kad tai atkreipia žmonių dėmesį. Kitaip tariant, jis tiesiog eksperimentuoja su garsų išgavimu, mokosi pranešti žinią ir sulaukti aplinkinių atsako – tai ir yra svarbiausi bendravimo ir kalbos elementai.

Naujausi komentarai

 1. sprintere25
  sprintere25 prieš 8 m.

  maniskis jau nuo 4 men klykauja. bet jau taip reikia, kad net kruptelim mes labai patinka jam kai mes i jo klykimus demesi atkreipiame

 2. as.juste
  as.juste prieš 8 m.

  Mes dabar esam triju su puse menesio, bet jau kelias savaites klykaujam. Labai garsiai ir skardziai. Tylu buna, tik kai vaikas miega. Pamirsom ka reiskia normalus pokalbis, nes neimanoma susisneket per spygavimus.

 3. eglute123
  eglute123 prieš 8 m.

  mes irgi pradėjom klykaut gal nuo 4 mėn. nuolat neklykauja, bet kartais kai pradeda, mažai nepasirodo

 4. aj15
  aj15 prieš 8 m.

  mano mazulis labai anksti pradejo reikestis, nebuvo net triju menesiu klykauja kaip uzsuktas telefonu susikalbeti buna neimanoma

 5. Greta.D
  Greta.D prieš 8 m.

  Manojis irgi anksti klykauti pradejo. Mums truputeli daugiau nei 2 menesiai , o klykia kaip didele. Ypac velai vakarais megsta paklykauti