Keksiukai su bananais ir šokoladu

Ingredientai: Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Miltai - 1 stiklinė, Kepimo milteliai arba soda - 3 arbatiniai šaukšteliai, Prinokęs bananas - 1 vienetas, Cukrus - 1 stiklinė, Grietinė - 1 stiklinė, Trupintas šokoladas - 1 stiklinė, Kiaušinis - 1 .

Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių, keksiukų formeles patepkite aliejumi. Sumaišykite kiaušinį, vanilinį cukrų, grietinę ir cukrų. Atskirai sumaišykite miltus ir kepimo miltelius, suberkite sausus komponentus į skystą masę. Sudėkite pertrintą bananą, šokoladą, išmaišykite. Išpilstykite į formeles ir kepkite apie 15 minučių. Patikrinkite mediniu pagaliuku, ar iškepė. Patiekite dar šiltus - bus itin skanu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.