Minkštutėlis prancūziškas pyragas „Far Breton“ su džiovintomis slyvomis

Ingredientai: Kiaušiniai - 3 vienetai, Riebus pienas - 300 mililitrų, Sviestas - 5 valgomieji šaukštai, Cukrus - 100 gramų, Miltai - 1 stiklinė, Vanilės ekstraktas - 3 lašai, Druska - 1 žiupsnelis, Stipri, juoda arbata - 1 stiklinė, Džiovintos slyvos - 1..

Išplakite kiaušinius, pieną, vanilės ekstraktą, druską, ištirpintą ir šiek tiek atvėsusį sviestą, cukrų. Dalimis, vis perplakant įsijokite miltus. Indą su skysta tešla uždenkite maistine plėvele ir palaikykite šaldytuve bent 3 valandas, geriausiai palikti subręsti pernakt. Džiovintas slyvas perplaukite, o tuomet užpilkite karšta, stipria arbata. Uždenkite ir palikite 30 min. Tešlą ištraukite iš šaldytuvo, lengvai perplakite. Supilkite į kepimo popieriumi išklotą ir sviestu pateptą formą. Ant viršaus tolygiai išdėliokite iš arbatos ištrauktas slyvas (truputį nupurtykite skysčio perteklių). Pyragą kepkite iki 190°C įkaitintoje orkaitėje 50-60 min. Ar iškepęs patikrinkite dantų krapštuku. Šis tradicinis prancūziškas pyragas labai minkštas, tirpstantis burnoje, o slyvos jam suteikia malonaus ir gan ryškaus skonio. Pyragas labai greitai ir lengvai paruošiamas, tačiau skoniu prilygsta ir prabangiam tortui. Truputį atvėsusį pyragą galima apiberti cukraus pudra, patiekti su ledais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.