Paprastas obuolių sūrio receptas

Ingredientai: Obuoliai - 6 kilogramai, Cukrus - 1 kilogramas, Malta kava - 5 valgomieji šaukštai, Cinamonas - 1 valgomasis šaukštas.

Obuolius nuplaukite ir supjaustykite skiltelėmis, sumaišykite su cukrumi, uždenkite ir laikykite kambario temperatūroje apie parą. Išsiskyrusias sultis supilkite į emaliuotą puodą ir virkite, kol liks tik pusė. Sudėkite daugiau kaip pusę obuolių skiltelių, suberkite cinamoną ir pamaišydami virkite ant labai stiprios ugnies, o vėliau, kai vaisiais sukris, virkite maišydami tol, kol masė sutirštės tiek, kad greitai nebenubėgs nuo mentelės. Sudėkite likusius obuolius ir virkite 2-3 min., tada suberkite kavą ir virkite 3-4 min. Karštą masę sukrėskite į sūrmaišius ir gerai paslėkite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.