Sriubos vaikams: 7 puikūs receptai

Trinta daržovių sriuba (nuo 1 metų)

Jums reikės: 1 bulvės, ½ morkos, 50 g baltagūžio kopūsto, 1 arbatinio šaukštelio sviesto, 1 šaukšto grietinės, druskos.

Bulvę ir morką nuskuskite, nuplaukite ir užpilkite šaltu vandeniu, po 5-7 minučių pridėkite smulkintą kopūstą ir virkite, kol viskas suminkštės (apie 15 minučių). Nuovirą atšaldykite, išvirtas daržoves sutrinkite. Gautą piure atskieskite su nulietu nuoviru, pridėkite šiek tiek druskos ir vėl užvirinkite. Prieš patiekiant, pagardinkite sviestu ir grietine.

Tiršta sriuba iš kopūsto (nuo 1 metų)

Jums reikės: 100 g spalvoto kopūsto, 100 g cukinijos, 10 g sviesto, 100 g pieno, 200 g vandens, 1 kiaušinio, druskos.

Nuplaukite kopūstą ir supjaustykite smulkiai. Nuvalykite cukiniją, nuplaukite ir supjaustykite kubeliais. Kopūstą su cukiniją suberkite į verdantį puodą, uždenkite dangteliu ir virkite, kol viskas išvirs (15-20 minučių). Sriubą pasūdykite, po to virkite dar 2-3 minutes ant silpnos ugnies. Išvirtas daržoves išimkite iš nuoviro, sutrinkite, įpilkite vėl nuoviro ir pavirkite. Pagardinkite sriubą sviestu ir tryniu, ištrintu su pienu.

Sriuba su pomidorais (nuo 1,5 metų)

Jums reikės: 50 g pomidorų, 30 g morkų, 20 g ropės, petražolių, 5 g svogūno laiškų, 15 g manų kruopų, 10 g sviesto, 100 g pieno, 300 g vandens, druskos.

Morkas, ropę, petražoles, svogūno laiškus smulkiai susmulkinti, užpilti vandeniu ir virti 30 minučių, sudėti trintus pomidorus. Į verdančią sriubą supilti manų kruopas ir virti ant silpnos ugnies 15 minučių. Po to įpilti karštą virintą pieną, pasūdyti ir vėl užvirinti. Jau paruoštą sriubą pagardinti sviestu.

Sriuba su tefteliais (nuo 1,5 metų)

Jums reikės: 100 g mėsos, 1 stiklinė vandens, maža morka, ½ mažo svogūno, 1 riekė baltos duonos, 20 g ropės, 50 g spalvoto kopūsto, 1 šaukštas žirnelių, 1 bulvė, ½ arbatinio šaukštelio sviesto, 1 kiaušinio baltymas, druska.

Išvirti skaidrų buljoną. Nuvalytas daržoves, supjaustytas kubeliais užpilti buljonu, viską išvirti (15-20 minučių). Virtos mėsos minkštimą sumalti su duonos riekele, išmirkyta šaltame vandenyje. Iš gautos mėsos masės formuoti teftelius ir juos virti kartu su daržovėmis 20 minučių.

Pieniška ryžių sriuba (nuo 1 metų)

Jums reikės: 20 g ryžių, 1 stiklinė pieno, 1stiklinė vandens, 10 g sviesto, druska.

Nuplauti ryžius keletą kartų po šaltu vandeniu, užpilti verdančiu vandeniu ir virti tol, kol jie nesuminkštės (10-15 minučių). Tuomet įpilti pieną ir leisti užvirti, pasūdyti pagal skonį. Į lėkštę įdėti gabaliuką sviesto.

Pieniška makaronų sriuba (nuo 1 metų)

Jums reikės: 20 g makaronų, 1 stiklinė pieno, ½ stiklinės vandens, ½ arbatinio šaukštelio cukraus, 1 arbatinis šaukštelis sviesto, druska.

Užvirinti vandenį, įberti cukraus, suleisti makaronus ir virti 15 minučių, tuomet įpilti pašildyto pieno, pasūdyti ir virti 2-3 minutes. Į lėkštę įdėti gabaliuką sviesto.

Sriuba su manų kleckais (nuo 1 metų)

Jums reikės: 1 šaukštas manų kruopų, ½ stiklinės vandens, 1 stiklinė pieno, 2 arbatiniai šaukšteliai sviesto, 0,5 arbatinio šaukštelio cukraus, druskos.

Kleckų gamyba. Užvirinti ½ stiklinės sūdyto vandens kartu su sviestu, suberti manų kruopas ir maišant virti tokią košę apie 5 minutes. Į atvėsusią košę įdėti sviesto, po to atsargiai išmaišyti.

Stiklinę pieno užvirinti kartu su ½ stiklinės vandens, pridėti cukraus. Į verdantį skystį leisti su arbatiniu šaukšteliu kleckus, gautus iš manų košės. Tokius kleckus virti 5-7 minutes. Į sriubos lėkštę įdėti gabalėlį sviesto.

Susiję straipsniai

Kūdikio primaitinimas: kalakutienos receptai

Kalakutiena yra vienas iš geriausių pasirinkimų, supažindinant kūdikį su mėsa. Ji itin lengvai virškinama, turi daug baltymų, vitaminų ir mineralinių

Augaliniai gėrimai vaikams: ar jie gali visiškai atstoti įprastą pieną?

Veganiškai besimaitinantys ar tiesiog alternatyvų karvės pienui dėl jo netoleravimo ieškantys tėvai dažnai domisi, ar augaliniai gėrimai yra tinkami.

Nerimas dėl vaiko mitybos: vaikas vegetaras pradeda lankyti darželį ar mokyklą

Pasaulyje vegetarizmas labai plačiai paplitęs. Kai kuriose šalyse (pavyzdžiui, Indijoje) net 30–40 proc. gyventojų yra vegetarai.