TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį! (228)

Reklaminis partnerio turinys
„Philips Sonicare“ elektrinis dantų šepetėlis „Philips Sonicare“ elektrinis dantų šepetėlis

Viena šepetėlio galvutė – visapusė priežiūra. Ieškote šepetėlio, kuris padėtų sutelkti didžiausią dėmesį jūsų dantenų būklės gerinimui, pasirūpintų optimalia burnos higiena ir tinkamai šalintų apnašas?

Elektrinis dantų šepetėlis „Philips Sonicare“ – tai, ko jūs ieškote.

Šis šepetėlis ne tik puikiai valo apnašas, bet ir švelniai bei efektyviai išvalo giliai tarp dantų, palei dantenų liniją. „Philips Sonicare“ pasirengęs pasirūpinti sveika ir gražia jūsų šypsena!

O geriausia dalis – ta, kad šiandien ieškome net 3 testuotojų, kuriems padovanosime po vieną „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį + tarpdančių ploviklį, kad galėtumėte šypsotis atvirai ir nevaržomai!

Philips Sonicare elektrinis dantu sepetelis

Elektrinis dantų šepetėlis „Philips Sonicare“ – visapusė, dar geresnė jūsų dantų priežiūra

Visų „Sonicare“ elektrinių dantų šepetėlių valymo švelnumas ir efektyvumas patikrintas kliniškai. „SenseIQ“ technologija skirta tam, kad jūsų šepetėlis visiškai prisitaikytų prie jūsų. Ką tai reiškia? Specialūs jutikliai seka, kaip valotės dantis, ir reguliuoja valymo intensyvumą.

Norite, kad jūsų šypsena būtų akinamai balta ir spindinti? Norite išbandyti dantų šepetėlį, kuris visapusiškai pasirūpins jūsų dantų ir dantenų priežiūra? Metas įsitikinti „Philips Sonicare“ elektrinio dantų šepetėlio efektyvumu!

Kodėl siūlome rinktis „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį?

Philips Sonicare elektrinis dantu sepetelis

 • Idealiai išvalo bakterines apnašas – sunkiai pasiekiamose vietose dėl reikiamu kampu pakreiptų šerelių.
 • Kur kas sveikesnės dantenos ir pastebimai mažiau dėmių – dinamiškų judesių sukelta mikroburbuliukų jėga išvalo sunkiai pasiekiamas vietas.

Atrodo, valote taip pat, bet rezultatas – nepalyginamai efektyvesnis

Sužinokite, kaip jis veikia:

 

Daugiau informacijos apie elektrinius dantų šepetėlius „Philips Sonicare“, taip pat pardavimo vietas ir kainas rasite čia.

Išbandykite „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį: ieškome 3 testuotojų

Norite dalyvauti testuotojų atrankoje ir išbandyti šį elektrinį dantų šepetėlį? Tuomet jau dabar komentaruose parašykite, kodėl norėtumėte išbandyti „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį, ir viskas – jūs jau dalyvaujate!

 • Net 3 testuotojams padovanosime po vieną šepetėlį ir tarpdančių ploviklį. Spalva bus parinkta atsitiktine tvarka.
 • Ko tikimės iš testuotojų? Atsakingumo, kruopštumo ir punktualumo. Džiaugsimės ir labai vertinsime išsamius komentarus ir apžvalgas, jei įmanoma – su nuotraukomis.
 • Testuotojus išrinksime ir komentarų skiltyje apačioje paskelbsime 2023 11 21, iki 19 val.

Taisyklės

 1. Testuotojų atrankos pavadinimas (toliau – Atranka): „TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį“
 2. Testuotojų atrankos organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB „All Media Digital“ (juridinio asmens kodas 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, 09132 Vilnius, el. paštas [email protected]) organizuoja ir vykdo Atranką.
 3. Testuojamų produktų steigėjas (toliau – Rėmėjas): SIA „Philips Baltic“ (adresas: Maldugunu iela 2, Marupe, Marupes novads, LV-2167 Latvia).  Produktus suteikia ir už juos atsako Rėmėjas.
 4. Produktus testuotojams išsiunčia Atrankos Rėmėjas.
 5. Produktai pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.
 6. Atrankos trukmė – 2023 11 14–11 20.
 7. Atrinkti testuotojai bus paskelbti komentarų skiltyje apačioje 2023 11 21, iki 19 val.
 8. Renkamas testuotojų skaičius – 3 testuotojai (vienas testuotojas gaus 1 „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį ir 1 tarpdančių ploviklį).
 9. Testuotojai savo atsiliepimus turi pateikti iki 2023 12 10.
 10. Tevu-darzelis.lt testuotojų atranka: kas tai ir kaip veikia – sužinokite čia.
 11. Skaityti Atrankos taisykles toliau.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  kkristina2x prieš 7 mėn.

  Nupirkau vyrui el. dantų šepetėlį, o dukra naudoja Philips Sonicare kids, tai būtų smagu ir pačiai išbandyti 😍 nes naudoju pati paprastą šepetėlį 🤗🤗

 2. User has not uploaded an avatar
  Bambinukas prieš 7 mėn.

  Noriu isbandyti si pazangiu technologiju sepeteli nes tikiuosi jis padetu geriau isvalyti dantis, ypac paprastu sepeteliu sunkiai pasiekiamas vietas.

 3. User has not uploaded an avatar
  Vasarele. prieš 7 mėn.

  Kadangi nėštumo metu vartojau kraują skystinančius vaistus, tai negalėjau lankytis pas stomatologą ir burnos higienistą. Po gimdymo apsilankius pas stomatologą sužinojau, kad jautrios ir kraujuojančios dantenos ir dantys reikalauja intensyvios priežiūros ir pagalbos , tai būtų įdomu išbandyti, ar tinka jautrioms dantenoms

 4. Fione
  Fione prieš 7 mėn.

  Seniai norėjau išbandyti ir elektrinį šepetėlį ir tarpdančių ploviklį, bet niekaip neina išsirinkt iš didelės pasiūlos-būtų puiki proga pabandyti 😊

 5. tevudarzelis. prieš 7 mėn.

  Labas! Labai džiaugiamės, kad susirinko toks didelis būrys norinčių išbandyti „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį ir skubame paskelbti kam nusišypsojo sėkmė!

  „Philips Sonicare“ testuotojais tapo:
  ● Uggie
  ● OdetaAl
  ● maryja

  Dėkojame visiems dalyvavusiems testuotojų atrankoje ir linkime didžiausios sėkmės kitose atrankose ir konkursuose!

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.