Susiję straipsniai

Miegmaišis kūdikiui: ar tikrai verta jį įsigyti?

Miegmaišis kūdikiui – ar verta? Sužinokite jo privalumus, trūkumus ir ar jis užtikrina saugų bei patogų kūdikio miegą.

Kūdikio lizdelis: ar jis tikrai reikalingas?

Kūdikio lizdelis suteikia mažyliui jaukią ir saugią erdvę poilsiui bei kasdienėms veikloms.

Telefono naudojimas žindymo metu: ką svarbu žinoti?

Telefono naudojimas žindymo metu gali paveikti mamos ir kūdikio ryšį.

Naujausi komentarai

  1. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 11 m.

    Guminis meskiukas parašė:
    O pas mus atvirksciai, nieko, visiskai nieko nekisam i burnyte, apart retkarciais savo pirstuku, keista, kad jai neidomu paragaut, net maisto nebando ragauti jei id…

    labas,mano dukra nieko neime i burna net keista budavo kai kieme vaikai koki.akmenuka ar zolyte kisa,ji net su centais zaist galedavo nes zinojau kad i burna nedes(sededavau salia)taip ir isaugo nieko nekisdama:)o maisto produktus nuo 12 men pradejo det i burna pik nik ar koki kokuruza,uztat sunus viska kisa ir kisa ir akmenuku kieme paragaut bando nu zodziu....:Dvaikai labai skirtingi......

  2. Guminis meskiukas
    Guminis meskiukas prieš 11 m.

    ema7 parašė:
    labas,mano dukra nieko neime i burna net keista budavo kai kieme vaikai koki.akmenuka ar zolyte kisa,ji net su centais zaist galedavo nes zinojau kad i burna nedes(…

    Pascmus tas pats, gali viska duoti, neodomu, jei pati idedu i burnyte ir laikai, tai paciulpia, pakramto, bet, kad savo rankutem isidetu i burnyte, to nebuvo

  3. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 11 m.

    Guminis meskiukas parašė:
    Pascmus tas pats, gali viska duoti, neodomu, jei pati idedu i burnyte ir laikai, tai paciulpia, pakramto, bet, kad savo rankutem isidetu i burnyte, to nebuvo

    zinai gal taip ir geriai,ramiau kad ko nereik neisodes

  4. Guminis meskiukas
    Guminis meskiukas prieš 11 m.

    ema7 parašė:
    zinai gal taip ir geriai,ramiau kad ko nereik neisodes

    Del to tai taip, tik tiek, kad keista

  5. wiqute
    wiqute prieš 11 m.

    O mano jau dicke 1metu ir 7 men visada pirstus burnoj laiko ir ne nylsti,o kokius keturis isikisa ir makaluoja burnoj.... jau atsibodo sakyt kad istrauktu pirstus is burnos... gal sakau kokiu priemoniu yra? Tepalu kokiu ar pan.?