Populiariausi 2011 m. vaikų vardai (52)

Populiariausi 2011 m. vaikų vardai

PASTABA: detalsnė informacija apie kiekvieną vardą rubrikoje Vaikų vardai ir jų reikšmės

Mergaičių ir berniukų vardų TOP 10

2011 metų TOP 10-tukuose pokyčių ne tiek ir daug: iš populiariausiųjų mergaičių vardų sąrašo iškrito tik vardas MIGLĖ, užleisdamas vietą vardui LIEPA. Pirmasis mergaičių vardų trejetukas nesikeičia antrus metus iš eilės, nors vardai EMILIJA, GABIJA ir UGNĖ 2011 m. buvo suteikiami rečiau nei 2010 metais. Į mergaičių vardų TOP 10 įsiveržė LIEPA: tai vienas sparčiausiai 2011 m. populiarėjusių vardų.

„Vyriškajame“ TOP‘e nebeliko vardo AUGUSTAS – šis vardas smuktelėjo net į 15 vietą, užleisdamas 9-ąją poziciją vardui EMILIS.

2011 m. mergaičių vardų TOP 10

Vieta 2011m. Vardas Vieta 2010m. Pozicijų pokytis
#1 EMILIJA #1 =
#2 GABIJA #2 =
#3 UGNĖ #3 =
#4 AUSTĖJA #5 +1
#5 KAMILĖ #6 +1
#6 URTĖ #4 -2
#7 GABRIELĖ #7 =
#8 IEVA #9 +1
#9 GODA #8 -1
#10 LIEPA #18 +8

2011 m. berniukų vardų TOP 10

Vieta 2011m. Vardas Vieta 2010m. Pozicijų pokytis
#1 MATAS #1 =
#2 LUKAS #3 +1
#3 NOJUS #2 -1
#4 JOKŪBAS #7 +3
#5 DOMINYKAS #6 +1
#6 DOVYDAS #4 -2
#7 KAJUS #5 -2
#8 GUSTAS #10 +2
#9 EMILIS #14 +5
#10 IGNAS #8 -2
 

Populiarėjantys mergaičių vardai

2011 m. daugiausia populiarėjo trumpi vardai: TĖJA, LĖJA, LIEPA, EVA, MAJA, EMA, SMILTĖ. Vardas GAUDRĖ antrus metus iš eilės populiarėja sparčiausiai tarp visų mergaičių vardų ir jau patenką į populiariausiųjų šimtuką – šiuo vardu buvo pavadinta tiek pat mergaičių, kaip ir visai neseniai vienu populiariausių buvusių vardų ERIKA. O štai vardą PATRICIJA galime vadinti metų sugrįžimu:2008 m. pasiekęs savo populiarumo viršūnę, per kitus metus jis buvo suteikiamas vis rečiau, tačiau 2011 šovė aukštyn ir sumušė savo asmeninį 2008 m. rekordą – šiuo vardu 2011 m. pavadinta 151 mergaitė . Iš labai retų vardų, sparčiausiai išaugo tokių vardų kaip MIA, ESTERA, ELINA, MILA, REBEKA, ONA, ANETA, ELA, LEILA, DINA, NIKOLĖ, PERLA, VASARĖ, DOROTĖJA populiarumas.

Dažniau suteikiami mergaičių vardai (iš labiau paplitusių)

Vardas Daugiau vardų, lyginant su 2010 m.
LĖJA +90
LIEPA +70
TĖJA +65
PATRICIJA +62
LUKA +56
EVA +52
SMILTĖ +49
ELIJA +34
EMA +28
DANIELĖ +25
Vardas Augimas (x kartais)
GAUDRĖ x2,2
LUKA x2,2
MAJA x2,1
TĖJA x2,1
LĖJA x1,8
PATRICIJA x1,7
VYTAUTĖ x1,7
RADVILĖ x1,6
EVA x1,6
ŽEMYNA x1,5
 

Vis rečiau suteikiami mergaičių vardai

Nors po pusmečio atrodė, kad vardas UGNĖ pretenduoja tapti populiariausiu 2011 m. vardu, antrąjį pusmetį tėvai jį rinkosi rečiau, ir nors išlaikęs trečiąją poziciją TOP‘e, šio vardo populiarumas mažėjo tiek pat, kiek ir vardo EMILIJA. Labiau krito tik vardo URTĖ populiarumas. Skaičiuojant kartais, gerokai rečiau nei pernai suteikiami vardai ELINGA, TOMA, SILVIJA, INDRĖ, RAMINTA, JOANA, MARTA, ROBERTA, RASA, ATĖNĖ.

Rečiau suteikiami mergaičių vardai (iš labiau paplitusių)

Vardas Mažiau vardų, lyginant su 2010 m.
URTĖ -75
UGNĖ -51
EMILIJA -51
GABRIELĖ -41
MIGLĖ -36
MILDA -34
RUSNĖ -32
MEDA -30
SKAISTĖ -27
GODA -27
Vardas Kritimas (x kartais)
DOMINYKA x1,6
SKAISTĖ x1,6
GERDA x1,4
MEDA x1,4
ALEKSANDRA x1,4
MILDA x1,3
RUSNĖ x1,3
LUKNĖ x1,3
JUSTINA x1,3
ERIKA x1,3
 

Populiarėjantys berniukų vardai

Absoliutus augimo rekordininkas 2011 m. – vardas JOKŪBAS: šiuo vardu 2011 m. pavadinta 92 berniukais daugiau nei 2010 m. Tai padėjo šiam vardui pakilti per dvi pozicijas aukštyn į trečiąją topo vietą. Toliau kyla ir vardo JONAS populiarumas – nors ir liko už 10-tuko slenksčio (11 vieta), panašu, kad per Jonines tikrai turėsime ką sveikinti. Tarp populiaresnių vardų galima būtų išskirti vardą ARONAS: jis patenka ir į absoliučiais skaičiais sparčiausiai augusių vardų dešimtuką, ir yra antras pagal augimą kartais. Iš retesnių vardų, dažniau vardus renkantys tėvai prisimindavo šiuos: ARETAS, NATAS, JOGAILA, RENALDAS, DEIVYDAS, RIDAS, RĖJUS, TIMAS, VINCENTAS, DENAS, DILANAS, MAŽVYDAS, VAIDAS.

Dažniau suteikiami berniukų vardai (iš labiau paplitusių)

Vardas Daugiau vardų, lyginant su 2010 m.
JOKŪBAS +92
LUKAS +78
DOMINYKAS +57
EMILIS +48
ARONAS +47
DANIELIUS +46
ARMANDAS +40
TAUTVYDAS +36
BENAS +34
TAJUS +33
Vardas Augimas (x kartais)
DANIELIS x2,6
ARONAS x2,4
OSKAR x2,0
GABRIEL x1,9
VĖJAS x1,8
RĖJUS x1,8
MOTIEJUS x1,7
VINCENTAS x1,7
DENAS x1,7
TAUTVYDAS x1,6
 

Vis rečiau suteikiami berniukų vardai

Norintys retesnių vardų savo sūnums, gali pasidairyti po mažo ir mažėjančio populiarumo vardų sąrašą. Iš TOP 100 vardų, sparčiausiai krito vardo AUGUSTO populiarumas. Kalbant apie retesnius vardus, dar rečiau nei pernai tėvai rinkosi vardus HUBERTAS, AUDRIUS, REDAS, LIUDAS, OSVALDAS, NORBERTAS, IRMANTAS, ALGIRDAS, ENRIKAS, GABRIELIS, NERIJUS, NORMANTAS, ŽILVINAS, AINIUS, PRANAS.

Rečiau suteikiami berniukų vardai (iš labiau paplitusių)

Vardas Mažiau vardų, lyginant su 2010 m.
AUGUSTAS -48
ROKAS -43
EIMANTAS -35
JORIS -34
PIJUS -33
EDVINAS -26
KAROLIS -26
DOVYDAS -25
ARIJUS -23
UGNIUS -22
Vardas Kritimas (x kartais)
ALEKSANDRAS x1,9
RAIGARDAS x1,8
AIVARAS x1,5
ARIJUS x1,4
MAKSIM x1,4
HERKUS x1,3
EIMANTAS x1,3
MARIUS x1,3
EDVINAS x1,3
AISTIS x1,3
 

Čia rasite pilną vardyną, vardų reikšmes ir jų populiarumą.

Susiję straipsniai

Populiariausi 2023 metų vaikų vardai: stabilūs topai ir beveik 200 naujų vardų!

2023 m. vaikų vardų dešimtuko lyderiai - SOFIJA ir MARKAS. O tarp naujų vardų rasime: KĘSTINA ir GLUOSNIS, GĖRIS ir GELITA, UNIVERSĖ ir TARIKAS.

TOP10 pastarųjų metų mergaičių vardai ir jų reikšmės

Pastaruosius penkerius metus populiariausių vaikiškų vardų dešimtukas išlieka pakankamai stabilus. Koks jis ir ką reiškia tie vardai?

TOP10 pastarųjų metų berniukų vardai ir jų reikšmės

Pastaruosius penkerius metus populiariausių vaikiškų vardų dešimtukas išlieka pakankamai stabilus. Koks jis ir ką reiškia tie vardai?

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 11 m.

  Gyvenant tokioi saly kur pilna kitatauciu, niekada visiems neitiksi, istars varda anglai, neistars indai, pakistanieciai, istars pakistanieciai, neistars afrikieciai, ..... cia pilna visokiu zmoniu, ir visiems neitiksi, arba tada deti tuos tarptautinius vardus. Mano didzioji Aysa, darzelyje buvo 5 jei ne daugiau Aysu, tai pacios aukletojos iskraipo vardus, viena Aysa, Kita Ysa, trecia Eshse, ketvirta vos ne Alysa, ar dar kokia. Manoji buvo kazkas panasaus i Alysa, tai nueinu pasiimt ir garsiai per visa klase pasaukiu jos vardu, kad visi girdetu kaip jis tariasi, ir mokytojom, auklitojom pasakau kad jos vardas ne toks, o toks, ir prasom neiskraipyti. Tai gan greitai baigesi tie iskraipymai, ir atejus pasiimti saukdavo vaika tokiu vardu koks jis yra. Mokykloje taip pat Aysu buvo 3-4 klaseje, irgi vardai buvo kraipomi (kad ir jos atskirtu ir vaikui lengviau, nei kad sauki 1 varda, o klasei 5 vaikai vienu vardu ir visi 5vaikai ateina). Tai irgi ir mokytojom pasakaiu kad jos vardas toks, ir paciam vaikui pasakiau, kad kai kas netaip sakys, tai ir pasakyk kad mano vardas ne toks, o toks. Vienos pazystamos vaikas Elanas, o mokykloje jy vadina kazkaip kitaip net nebepanasus tas vardas i jo varda, Elon ar kazkas tokio.

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 11 m.

  Teisingai brangioji ir darei,kad visur taisei varda ir neleidai,kad ji iskraipytu ! kuo toliau , tuo labiau manau,kad mano ir mano vaikino beda yra ta ,kad mes dar istikruju neatradome to vienintelio, tinkamo, grazaus vardo, kuri patys is pirmo karto pamiltume ir suvoktume,kad kitokio ir buti musu mazylei negali. man liko savaiciuke iki termino, manau,kad ja tik isvyde mes atrasime JOS varda

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 11 m.

  Tai galima isrinkt ir jau gimusiam vaikiukui, iki kol jy uzregistuoti reikia. Pirmajai tai nezinau nuo 6-7 nestumo men jau buvau isrinkus varda, ir joks kitas netiko jai, o vat su antraja kilo labai daug ir labai arsiu diskusiju, as noriu tokio, vyras anokio, man sitas nepatinka, o jam anas netinka, .... taip pesemes tikrai ilgai, jau buvo geda kam ir pasakyt kad vaikas jau menesio, vos ne pusantro, o tevai vis dar tebesipesa del vaiko vardo. Bet paskui seip netaip atradom abiems tinkanty, ir patinkanty varduka

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 11 m.

  Nu jo, atsakingas reikalas, tas varduko rinkimas, jis juk visam gyvenimui ir po pusecio praejus nepakeisi bet man dabar jau kitas stresas ryskiai pradejau suvokti,kad gimdyti reikes tai man! ne kazkam kitam laikykit uz mane ciurus,kad viskas praeitu greit,neskausmingai ir visi butu sveiki ir laimingi

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 11 m.

  Del skaudejimo tai skaudes, kad ir koks lengvas gimdymas bebutu, bet linkiu kuo lengvesnio, sklandaus ir greito gimdymo.
  Su pirmaja nieko nebijojau, o su antraja bijojau iki kazkur 7 men ar kazkurtai pan (nes labai nepasitikejau UK gyd, vis tikejaus gimdymui gryzti i Lt), bet paskui sakau nieko jau nebepakeisiu, ir niekur nuo to nepabegsiu, taip kad nera ko ir bijoti, kas lemta tas. Bet viskas vyko labai greitai, lengvai, ... taip kad buvau bijojus ir pergyvenus visiskai bereikalo.