Anglijos mamytės (Archyvas iki 2012.11.02)

1. Lelyte :) :* 6 m. 2 mėn.

2012.11.01 20:59 (prieš 6 m.)

asarajar parašė:
    manoji irgi viska isveme...o diegliukai vargsiuke kankina ir gal patarsit nuo ko vaikutis gali atpilynet, pavalgo atsirugsta viskas lyg ir gerai, po to atpila 2-3 kart nebezinau ka daryt

ant pakuotes daug ka raso gripe water nuo menesiuko bet as naudojau anksciau kazkiek pagelbejo bet nedaug...colief raso nuo 3menesiu naudoti...bet daktare man pati patare ta nusipirkti....o kodel jums isvemia uoj nezinau net :/ manoji irg kartais bet labai retai...manoji nuo persivalgymo jeigu jusiske kaip sakot vemia tai tikraj nepatarciau jokiu dentinox ir kitokiu skystalu duot kurie dar labiau vaikuti supykina.. va gripe water tikraj pabandykit...o jei ne tada gal colief padetu rimtai...nes su juo vaikutis ne nejaucia kad jam davej i sauksteli ilasini savo pienuko ir tada 4 lasiukus colief...

2. Kamila :)* 5 m. 4 mėn.
    Edvinas 7 m. 6 mėn.

2012.11.01 21:13 (prieš 6 m.)

arbuziuke parašė:
    As neaiskinu Ivonacka Tiesiog pasidalinau kodel man tai nepriimtina.

man smurtas irgi nepriimtinas

3. Kamila :)* 5 m. 4 mėn.
    Edvinas 7 m. 6 mėn.

2012.11.01 21:15 (prieš 6 m.)

dianute7 parašė:
    o kurie nori,turie neturi pienuko:(mano drauge irgi pagimde ir atsisake zindyt,nes su pirma mergaite turejo bedu dideliu,buvo kazkas su krutim operavo,ir mergaitei tai buvo infekcija,tai jinai bijojo tiesiog

na cia rimta priezastis, tai ne atvejis kuri parasiau.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.11.01 21:40 (prieš 6 m.)

Sandra2205 parašė:
    Sveikos mamytes noreciau pasiteiraut, ar jum daktarai israsinejo vitamina D vaikui, ar pacios pirkot? ir kur jei pacios tai kur? tiesiog vaistinei? ir ar yra nustatytas tam tikra amzius? aciu is anksto nes va morrisone as buvau radus ale jis tik naudojamas nuo 1 metuku...

labukas, eik i lietuviu lenku ar rusu parduotuves, as is ten pirkau, nes anglijoje neturi jie vitamino d jauniems ;/.. kai kalbejau, turi berots nuo 2 men, nepamenu, bet turi turet recepta, kadangi healt vizitore sake man paciai gerti,, nes maitinu,, bet as negeriu o duodu leliui...

5. Caraitė 5 m. 4 mėn.
    Karalaitė 7 m. 6 mėn.

2012.11.01 21:58 (prieš 6 m.)

laimes kudikis parašė:
    Pasikonsultuok su gydytoja !!! AS duociau tik savo piena ! Ypac jeigu jau dabar mazyte turi pilvuko problemu .
    Tu nezinai kokios veliau prasideda problemos nuo misinuku ,vaikai auga su jautria tulzies pusle . Reikia laikytis dietos amzinai,kad nesusigadintum kasos ir netaptum pusiau invalidu .
    Mano dukra susirietus vaiksto , pazystamos dukra nuo 12 metu po ligonines duodasi -maitinta vien misinukais kudikysteja beje

Ir as esu lb geras pavyzdys. Buvau maitinama misiniu nuo 3,o 23-ju man isoperavo tulzi

6. Caraitė 5 m. 4 mėn.
    Karalaitė 7 m. 6 mėn.

2012.11.01 22:03 (prieš 6 m.)

laimes kudikis parašė:
    www.pradzia.org/zindymas-pilvo-putimas-dujos
    "O vaikai, kurie maitinami mišiniais, miega ilgiau, ir būna ilgiau sotesni vien todėl, kad mišinys yra sunkiai virškinamas maistas kūdikiui. O štai motinos pienas - lengvai ir greitai virškinamas, tiesiog tobulas maistas "

Labai grazu, kad daliniesi info Deja daugeliui cia nieko neirodysi. Jos augina kaip ''visi prie rusu uzaugo, ir nieko, sveiki'' O juk info pilnas internetas. Kitavertus, dabar viska atiduociau kad kasnors nestumo metu butu leptelejes tokia fraze kokia tu dbr parasei. Gal buciau pasidomejus apie zindyma ir isvengus visu tu mastitu, pienligiu ir t.t..

7. Caraitė 5 m. 4 mėn.
    Karalaitė 7 m. 6 mėn.

2012.11.01 22:10 (prieš 6 m.)

Rūtelėlė parašė:
    be abejo, kad neviduramžiai, tam ir yra įvairiausių mišinukų mamoms, kurios neturi pieno..

o kad pirmagimę maitinai du metus, tai nereiškia, kad ir su šiuo vaikeliu bus taip pat.. visi nėštumai skirtingi, visi leliai skirtingi.. o ir pačios organizmas gali ne taip "suveikti", kaip beveik prieš 14 metų..

Rutele, brangioji, geriau pasidomek zindymu, o po to komentuok.

8. Caraitė 5 m. 4 mėn.
    Karalaitė 7 m. 6 mėn.

2012.11.01 22:24 (prieš 6 m.)

asarajar parašė:
    manoji irgi viska isveme...o diegliukai vargsiuke kankina ir gal patarsit nuo ko vaikutis gali atpilynet, pavalgo atsirugsta viskas lyg ir gerai, po to atpila 2-3 kart nebezinau ka daryt

Greiciausiai kad vagydama prisigaudo oro. Jei maitini krutim, isitikink ar vaikutis gerai apzioja kruti (t.y. virsutine ir apatine lupa turi apzioti kuo daugiau aureoles, rudojo laukelio apie speneli, plius apatine lupa siek tiek uzsirietus, ir turi aiskiai girdetis ryjimo garsai, one ciulpimo), zindydama bandyk laikyti kuo vertikalesneje pozicijoje. Ir nelauk kol vaikelis isalks tiek kol pradeda varkti, nes tuomet taip pat prisigaudo oro ir ko pasekoje pavalges atsirugsta kartu su pieneliu. Sekmes

9. D. 7 m. 11 mėn.
    A. 12 m. 3 mėn.
    J. ir R. 12 m. 6 mėn.

2012.11.01 22:26 (prieš 6 m.)

arbuziuke parašė:
    Ir as esu lb geras pavyzdys. Buvau maitinama misiniu nuo 3,o 23-ju man isoperavo tulzi

pateikit info, kad tulžis operuota BŪTENT dėl maitinimo mišiniu. Nes kaip matau visos ligos verčiamos mišiniams ir skiepams.

10. Edvin 6 m. 1 mėn.

2012.11.01 22:58 (prieš 6 m.)

man irgi idomu,pav.mane irgi operavo buvo cista,tai gal nuo misinukunes buvau maitinta misinukais? bet ir mes mamos kurie zindam vaikus,mes tiek xemijos valgom,dabar visur gi tiek tu nuodu,mes valgom,tai pienas irgi gaminasi,tie visi vitaminai,vaisiai,darzoves,arbatos visur ta xemija,ne tik misinukose,nezinau ar supratot ka norejau parasyt,gal netaip sformavau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.