Miego pozos nėštumo metu (46)

Miego pozos nėštumo metu Miego pozos nėštumo metu. iStock.com/AndreyPopov

Trečiąjį nėštumo trimestrą ilgiau gulėti ant nugaros nerekomenduojama. Padidėjusi gimda spaudžia pagrindinę veną, kuria kraujas teka iš kojų į širdį.

Savaime suprantama, kad miegodama negalite kontroliuoti, kokia poza miegate. Tačiau jei pabudote gulėdama ant nugaros, gali būti, kad kūnas davė signalą, jog reikia keisti padėtį.

Geriausia būtų miegoti šiek tiek pasivertus ant šono, o kad būtų patogiau, po nugara ir tarp kojų gali pasidėti pagalves.

Negali naktį rasti patogios pozos? Išbandyk tokius būdus:

 • Pasidėkite tarp kojų ir po nugara pagalvę.
 • Pamėginkite miegoti pusiau sėdomis, pasikišusi po galva keletą pagalvių arba gulte su pakeliama atrama.
 • Mažiau gerkite vėlai vakare, taip pat po pietų, jei dažnas kėlimasis į tualetą išblaško miegą, net jei pavyksta įsitaisyti patogiai.
 • Dėvėkite liemenėlę ir nėščiųjų diržą – jie prilaikys krūtis, pilvą bei nugarą.
 • Jei gulint ant šono labai nuspaudžia klubą, įsigykite minkštą porolono čiužinį „kiaušinių dėžutės“ paviršiumi. Jį reikėtų tiesti ant čiužinio po paklode. Kad būtų patogiau, čiužinį galima užtiesti paprastu plonu sportuojant ir turistaujant naudojamu kilimėliu.

Naujausi komentarai

 1. -Egle-
  -Egle- prieš 4 m.

  jolanta.jakimaviciene parašė:
  As iki šiol ant pilvo miegu. Klausiau gydytojo sakė kad organizmas pats pareguliuoja jei kazkas negerai . Jei man gerai ir nejaučiu diskomforto reiškias viskas tvar…

  Mano mama dazniausiai miega ant pilvo...per abu savo nestumus irgi miegojo ant pilvo...tiesiog nevalingai apsiversdavo per miegus...gydytojas irgi sake,kad viskas gerai...cia tas pats kai sako,kad ant nugaros negerai miegot,bet kitos miega,nes joms taip patogiausia...

 2. Burbulea
  Burbulea prieš 2 m.

  Būsimos mamytės, ar keitėt miegelio pozą, sužinojusios kad laukiatės? vidad miegodawau abt pilvuko kaip paršiukas.. bet ar begalima taip miegot? ar saugu žirniukui?

 3. Meima
  Meima prieš 2 m.

  Ačiū_Tau_Meile parašė:
  Būsimos mamytės, ar keitėt miegelio pozą, sužinojusios kad laukiatės? vidad miegodawau abt pilvuko kaip paršiukas.. bet ar begalima taip miegot? :bigwi…

  Tuoj tiesiog bus nebepatogu taip miegot, savaime nustosi... O as jau laukiu nesulaukiu kada galesiu vel ant
  Pilvo uzmigt ar bent atsigult

 4. uogaite
  uogaite prieš 2 m.

  Kol didelio pilvuko nera, miegojau kaip patogu. Kai pilvas jau dideja, tai galima pamirsti miegojima ant pilvo ir nugaros kai guli ant nugaros po keliu min truksta oro ir apsiverti ant sono tai, kad miegojimas sonu bus kokius gerus 3 men tikrai:))

 5. Baltėja
  Baltėja prieš 2 m.

  Su pirmu buvo nedrasu su antru miegojau ant pilvo kol jauciau kad galiu. Gydytoja irgi sake kad tikrai galima, nieko tikrai tikrai ten neprispausim. Sake pati pajusi kai nebegalesi. Ir tikrai, apie 18sav pajutau kad pats vaikutis rodo- jam nebepatogu. Tiesiog kai guldavausi tai jis issyk spardytis pradedavo
Skelbimai

39,00 €
36 | 8 | S
70,00 €
86 | 15-24 mėn.
13,00 €
80 | 9-15 mėn.
Rezervuota!