Tinkamiausias laikas mankštintis (21)

Tinkamiausias laikas mankštintis

Sportuoti planuokite tuo paros metu, kai esate energinga ir kai paprastai turite laisvo laiko. Kai kurie tyrimai rodo, kad mažiausiai simuliuoja tos, kurios mankštinasi rytais. Dienai einant į pabaigą paprastai atsiranda įvairių darbų, atsiranda noras praleisti laiką su šeima arba tiesiog jaučiates per daug pavargusi. Nejučia prasiskverbia mintis, kad šią dieną nuveikėte tiek daug ir nusipelnėte ramaus vakaro prie televizoriaus. Gal net ir ledų porcijos. Na, o sportuoti pradėsite rytoj. Bet kitą dieną vėl tas pats. Taigi sportuoti geriausia rytais, kai dar nesate „užsitarnavusi“ poilsio.

Sportuoti rytais gerai dar ir dėl to, kad galite sutaupyti laiko, reikalingo dar vienam dušui: atsikėlusi tiesiai šokate į sportinį kostiumą, baigusi lendate po dušu ir toliau darote tai, ką ir bet kurią kitą dieną.

Kad ir kaip nuspręstumėte, stenkitės sportuoti prieš valgydama sočius patiekalus. Sportuojant pilnu skrandžiu gali pykinti – net ir tuo atveju, jei rytinis pykinimas jūsų nevargina. Tačiau jei sportuojate ryte, prieš pradėdama lengvai užkąskite.

Susiję straipsniai

Galima ar ne sportuoti nėštumo metu? Taip, jei norite lengvesnio gimdymo

Nėštumas – ir nepaprastas, ir sudėtingas etapas moters organizmui. Šiuo metu moters kūnui tenka prisitaikyti prie naujo ritmo ir krūvio.

Apie kūno pokyčius bei masažo naudą nėštumo metu ir po gimdymo: nauda – akivaizdi

Kiekvienas žmogus, kuris kada nors buvo profesionaliame masaže, patvirtins, kad po masažo geriau jaučiasi tiek kūnas, tiek siela.

Nėščiųjų mankšta namuose

Keletas praktinių nėščiųjų mankštos pratimų, kuriuos galima atlikti namuose.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 9 m.

  Merginos... gal kazkas esat panasiom laikotarpy....14 savaite...ir norit sportuot? arba patarkit, kur eit sportuot...kokius pratimus?

 2. vysnia sansa
  vysnia sansa prieš 9 m.

  novikute parašė:
  Merginos... gal kazkas esat panasiom laikotarpy....14 savaite...ir norit sportuot? arba patarkit, kur eit sportuot...kokius pratimus?

  as grizau i sporto kluba 14sav,tai mes su treneria darom lengva kardio ir treniruojam virsutine kuno dali ir kojas labai lengvas fitnesas

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 9 m.

  vysnia sansa parašė:
  as grizau i sporto kluba 14sav,tai mes su treneria darom lengva kardio ir treniruojam virsutine kuno dali ir kojas labai lengvas fitnesas

  ir, kaip jautiesi?:)) kur sportuoji? ta trenere pastoviai priziuri ar kaip? ar duoda pratimus ir darai? kaina?:))dekui labai uz info iskart ;)

 4. vysnia sansa
  vysnia sansa prieš 9 m.

  novikute parašė:
  ir, kaip jautiesi?:)) kur sportuoji? ta trenere pastoviai priziuri ar kaip? ar duoda pratimus ir darai? kaina?:))dekui labai uz info iskart ;)

  Mes is gyvenu Anglijoje ir pas mane sporto klube kaip vos ne man sukure nauja programa nestukem as pirma kliente esu, tai 12 sav nemokamai po du kartus i savaite jauciuos gerai, manes nepervargina ir jeigu kazkoks nuovargis iskart mazinam tempa kai darau kardio tai darau viena, ten lipu i kalna ant takelio ir su slidem. O kai jau darau pratimus buna su manim,dirba su manim. Liepia visados itempti pilvo raumenukus.

 5. User has not uploaded an avatar
  Amarile1 prieš 5 m.

  Sportavau visa nestumo laika, tik jauciantis blogiau kruvi pasireguliuodavau. Pirmus tris su puse menesio sportavau tiesiog toliau sporto klube aerobika iprasta programa, tik nuo kokoi 3 men treneres kai kuriuos pratimus man pakeisdavo i kitus (pvz. pilvo preso ar sokinejimo pratimus). Paskui isejau i nesciuju joga, nes treneres nenorejo prisiimti rizikos. Pilvo presui atsilenkimu ir panasiu pratimu daryti negalima pratimu tik nuo antro trimestro, as bent jau pajauciau pati kada pasidare nebepatogu. Pilvo presui daryti negalima, nes pilvui imant augti ima skirtis pilvo tiesieji raumenys. Kita vertus, viso nestumo metu galima daryti planka, kai dirba pilvo tiesieji giluminiai raumenys. Manau nescios moterys turi per daug baimiu del sportavimo nestumo metu (aisku reikia buti sportavus iki tol), nes jogoje is viso daromi ir itin stiprus pratimai, zvakutes, sunys su viena koja i virsu viso nestumo metu, bet tai nesukele nei vienai moteriai problemu.