Tinkamiausias laikas mankštintis (20)

Tinkamiausias laikas mankštintis

Sportuoti planuok tuo paros metu, kai esi energinga ir kai paprastai turi laisvo laiko. Kai kurie tyrimai rodo, kad mažiausiai simuliuoja tos, kurios mankštinasi rytais. Dienai einant į pabaigą paprastai atsiranda įvairių darbų, nori praleisti laiką su šeima arba tiesiog jautiesi per daug pavargusi. Nejučia prasiskverbia mintis, kad šią dieną nuveikei tiek daug ir nusipelnei ramaus vakaro prie televizoriaus. Gal net ir ledų porcijos. Na, o sportuoti pradėsi rytoj. Bet kitą dieną vėl tas pats. Taigi sportuoti geriausia rytais, kai dar nesi „užsitarnavusi“ poilsio.

Sportuoti rytais gerai dar ir dėl to, kad gali sutaupyti laiko, reikalingo dar vienam dušui: atsikėlusi tiesiai šoki į sportinį kostiumą, baigusi lendi po dušu ir toliau darai tai, ką ir bet kurią kitą dieną.

Kad ir kaip nuspręstum, stenkis sportuoti prieš valgydama sočius patiekalus. Sportuojant pilnu skrandžiu gali pykinti – net ir tuo atveju, jei rytinis pykinimas tavęs nevargina. Tačiau jei sportuoji ryte, prieš pradėdama lengvai užkąsk.

Naujausi komentarai

 1. eglutem
  eglutem prieš 4 m.

  Golden parašė:
  O sakykit kaip del pilvo preso pratimu nestumo metu? Man 16savaite ir mastau ar nieko baisaus jei darycew apatiniam, virsutiniam ir soniniam pilvo presui pratimus. …

  Sveika!

  man trenere parode prarimus virsutiniam ir apatiniam presui. Negalima daryti tokiu pratimu, kur vienu metu ir virsutinis, ir apatinis presas dirba. Virsutiniam tinka guleti ant nugaros ir susilenkineti, rankas uz galvos laikant. Su apatiniu presu yra sudetingiau. Man parode viena pratima su kamuoliu, tai ji ir tedarau.

  Jei sportuoji intensyviau - begioji, plaukioji - neleisk pulsui daugiau nei 140 uzkilti, vaikeliui truksta deguonies tada.

  Egle

 2. novikute
  novikute prieš 3 m.

  Merginos... gal kazkas esat panasiom laikotarpy....14 savaite...ir norit sportuot? arba patarkit, kur eit sportuot...kokius pratimus?

 3. vysnia sansa
  vysnia sansa prieš 3 m.

  novikute parašė:
  Merginos... gal kazkas esat panasiom laikotarpy....14 savaite...ir norit sportuot? arba patarkit, kur eit sportuot...kokius pratimus?

  as grizau i sporto kluba 14sav,tai mes su treneria darom lengva kardio ir treniruojam virsutine kuno dali ir kojas labai lengvas fitnesas

 4. novikute
  novikute prieš 3 m.

  vysnia sansa parašė:
  as grizau i sporto kluba 14sav,tai mes su treneria darom lengva kardio ir treniruojam virsutine kuno dali ir kojas labai lengvas fitnesas

  ir, kaip jautiesi?:)) kur sportuoji? ta trenere pastoviai priziuri ar kaip? ar duoda pratimus ir darai? kaina?:))dekui labai uz info iskart ;)

 5. vysnia sansa
  vysnia sansa prieš 3 m.

  novikute parašė:
  ir, kaip jautiesi?:)) kur sportuoji? ta trenere pastoviai priziuri ar kaip? ar duoda pratimus ir darai? kaina?:))dekui labai uz info iskart ;)

  Mes is gyvenu Anglijoje ir pas mane sporto klube kaip vos ne man sukure nauja programa nestukem as pirma kliente esu, tai 12 sav nemokamai po du kartus i savaite jauciuos gerai, manes nepervargina ir jeigu kazkoks nuovargis iskart mazinam tempa kai darau kardio tai darau viena, ten lipu i kalna ant takelio ir su slidem. O kai jau darau pratimus buna su manim,dirba su manim. Liepia visados itempti pilvo raumenukus.