Vanessa io parašė:
06-08 dienomis buvau Klinikose, tai kaip supratau laisvai būčiau gavusi, prašiau, bet gavosi taip, kad vyrui po gimdymo teko išvažiuot. Bet bendrose palatose po vie…
Supratau, ačiū Jums labai! 🌸
Eivenių g. 2, KaunasVanessa io parašė:
06-08 dienomis buvau Klinikose, tai kaip supratau laisvai būčiau gavusi, prašiau, bet gavosi taip, kad vyrui po gimdymo teko išvažiuot. Bet bendrose palatose po vie…
Supratau, ačiū Jums labai! 🌸
Rimantea parašė:
Įrašas perkeltas iš kitos temos
Viktorija Tarasevičienė man buvo nuostabi
labai empatiška, rūpestinga ir profesionali.
Rugileee parašė:
Viktorija Tarasevičienė man buvo nuostabilabai empatiška, rūpestinga ir profesionali.
Pritariu dėl Viktorijos Tarasevičienės💛 ji nuostabi gydytoja🙂👍
Buuuu parašė:
Lankiausi pas V. Tarasevičienė ir E. Machtejevienė labai patiko.
O kaip jums pavyksta gauti talonėlių pas jas? as jau kelinta savaitė bandau, tai niekaip nepagaunu
superaqua parašė:
O kaip jums pavyksta gauti talonėlių pas jas? as jau kelinta savaitė bandau, tai niekaip nepagaunu![]()
Penktadieniais nuo 8.00 sėdi ir gaudai. Bet tikrai sunku, per kelias minutes kartais dingsta
Deina9 parašė:
Penktadieniais nuo 8.00 sėdi ir gaudai. Bet tikrai sunku, per kelias minutes kartais dingsta
Aš irgi taip bandau, bet realiai, per tris savaites pas Machtejavienę apskritai vienas talonas teįkrito :D. O kaip yra su planiniu Cezariu, ar pas tą gydytoją, pas kurį patenki konsultacijai, tas ir užsirašo operuoti? Nes gaudau taloną pas bet kurį
5 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai
22 testuotojų vertinimai