Ką padovanoti būsimai mamai?

Jūsų žmona, draugė, kolegė ar giminaitė laukiasi? Artėja gimdymas ir jūs norite ją pasveikinti? O galbūt jūsų pačios pilvukas jau gerokai suapvalėjęs ir norisi pasilepinti bei pasidovanoti sau gražią smulkmeną? Siūlome labai prasmingų, šiltų ir jautrių dovanų idėjas būsimoms (arba esamoms) mamytėms.

Mėgstamiausia vaikystės knyga. Padovanokite jums patikusią pasaką ir būtinai papasakokite, kodėl ją mėgote, įrašykite gražų palinkėjimą tiek mamai, tiek ir vaikučiui.

Gimimą įamžinantis papuošalas. Išsirinkite apyrankę, žieduką ar pakabuką ir išgraviruokite vaikelio gimimo vietos koordinates arba datą ir laiką.

Fotosesija. Užasakykite naujagimio arba nėščiosios fotosesiją profesionalioje fotostudijoje - būsimai mamai bus tikrai malonu įamžinti šias svarbias akmirkas.

Papuošalas su gimimo akmeniu. Jeigu žinote, kad mama tiki horoskopais ir domisi astrologija, tai padovanokite jai papuošalą su vaikelio zodiako ženklą atspindinčiu akmenėliu.

Liniuotė vaiko ūgiui žymėti. Nagingesni dovanotojai gali tikrai greitai sumeistrauti liniuotę vaiko ūgiui žymėti - nusipirkite medžio lentelelę, ją nudažykite ir sužymėkite centimentrus. Tėveliai ją galės prisikalti ar prisiklijuoti prie staktos bei joje žymėti vaikučio ūgį.

Antklodė. Visi puikiai žino, kad tiek nėščiosioms, tiek vos pasaulį išvydusiems mažyliams reikia daug ilsėtis, o jauki ir šilta antklodė pogulį paverčia dar malonesniu. Ypatingai jautru ir prasminga padovanoti savo rankų darbo antklodėlę - ją galite numegzti, nunerti, pasiūti iš skiautelių. Nuotraukoje matote antklodę, kuri pasiūta iš senų megztinių.

Paveiksliukas su pirštų antspaudais. Kiekvieno žmogaus pirštų antspaudai unikalūs, tad tai puiki, kiekvieną nėščiajai brangų žmogų atspindi dovana - nupieškite ar suradę internete atspausdinkite gražų paveiksliuką ir prie jo palikite savo bei kitų besilaukiančios moters draugų, giminaičių, jau ūgtelėjusių vaikučių pirštų ankstpaudus. Būtinai palikite vietelę naujagimio pirštuko anstpaudui!

Išpakuok, kai... Supakuokite daug smulkių dovanų su nurodymais, kada jas galima išpakuoti. Galite supakuoti, pavyzdžiui, kremą ir užrašyti „Išpakuok ir naudok, kai pilvukas bus didelis“ arba gražiai įvynioti raminančios muzikos diską bei užrašyti „Išvyniok, kai būsi įsitempusi“. Lygiai taip pat galite suvynioti ir keletą smulkių dovanų mažyliui - pavyzdžiui prie supakuoto kramtuko galima prirašyti „Išvyniok, kai mažiui kalsis dantukai“.

Knyga apie motinystę. Besilaukiančiai mamai (ypač, jeigu vaikutis pirmasis) kyla gausybė su nėštumu, vaikų priežiūra ir auklėjimu susijusių klausimų, tad į juos atsakymus rasti padėsianti knyga yra šauni ir naudinga dovana!

Susiję straipsniai

Mia: „Sunku nieko neturint išeiti į gatvę su vaiku ant rankų“

Atlikėja atskleidė, kad ją ištiko būtent šis skyrybų scenarijus: po skyrybų, dar visai jauna, ji liko viena su vaiku ant rankų.

B grupės streptokoko (BGS) tyrimas nėštumo metu

B grupės β hemolizinis streptokokas – tai dažniausias naujagimių įgimtos infekcijos sukėlėjas. Tad 35–37 nėštumo savaitę atliekamas BGS tyrimas.

Nutukimas ir nėštumas: ką svarbu žinoti prieš pastojimą?

Natūralu, kad antsvorio turinčios moterys nerimauja, ar pavyks pastoti, sėkmingai išnešioti ir pagimdyti vaikelį. Išties rizikų yra.