Mano sapnai labai keisti (14)

Jei sapnuoji keistus sapnus, galbūt net košmariškus, labai nerimauti neturėtum. Visų hormonų kiekis tavo organizme padidėjęs, be to, tavęs laukia vienas įspūdingiausių gyvenimo įvykių, – to pakaktų bet kuriam žmogui, kad retkarčiais susapnuotų košmarą. Iš tikrųjų tikroviški, keisti ar net gąsdinantys sapnai nėštumo metu yra natūrali nerimo, jaudulio ir baimės – visų tų jausmų, kurie apima laukiant vaikelio – išraiška. Sapnų dienoraštis ar pokalbiai su draugais apie labiausiai nerimą keliančius sapnus paprastai padeda. Gimus vaikeliui, sapnai vėl bus tokie, kaip ir anksčiau (žinoma, jei vaikeliui gimus apskritai galėsi gerai miegoti).

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  boruzele4 prieš 5 m.

  matai kjp,nesmagu jauciu tokius dalykus sapnuoti

 2. AGyte
  AGyte prieš 5 m.

  patikek...

 3. User has not uploaded an avatar
  pirmagime prieš 5 m.

  as dazniausiai sapnuoju, kad vaikuciai bijo savo tevelio.., nenori su juo buti!!!

 4. User has not uploaded an avatar
  Portugalija prieš 4 m.

  o as tai sapnuoju kad mano vyras mane isdavineja o nors jis uzsenije vis skubu vaika rengiu ir niekaip neaprengiu

 5. akvile84
  akvile84 prieš 4 m.

  visas 10sav nestumo sapnavau vien krauja,vis kraujuoju ar siaip kur matau krauja,10sav nustojo vystytis,o 12sav persileidau,turbut buvo pranasiski sapnai,nors nenujauciau nieko blogo,jauciausi kuo puikiausiai.