Pasiruošimas gimdymui: tempimo pratimas (8)

Pasiruošimas gimdymui: tempimo pratimas

Vienas geriausių būdų pasiruošti gimdymui – tempimo pratimai. Nors kalbant apie gimdymą paprastai akcentuojamas stūmimas, tačiau gimdymo metu svarbiausia atsiverti ir leisti vaikeliui išeiti. Štai pratimas, padėsiantis jūsų kūnui pasiruošti gimdymui.

Pritūpimai prisilaikant:

1. Atsistokite priešais atviras duris ir rankas uždėkite ant durų staktos iš abiejų pusių. Atsistokite taip, kad kojos ir keliai būtų nukreipti 10 ir 2 valandų kryptimis. Jei avėsite sportinius batelius, stovėsite stabiliau.

2. Lenkdama kelius tūpkite kuo žemiau. Šitaip tupėkite tol, kol jausitės patogiai.

3. Tvirtai remdamasi kojomis į žemę, įtempusi šlaunų ir sėdmenų raumenis ir padėdama sau rankomis atsistokite. 

Susiję straipsniai

Galima ar ne sportuoti nėštumo metu? Taip, jei norite lengvesnio gimdymo

Nėštumas – ir nepaprastas, ir sudėtingas etapas moters organizmui. Šiuo metu moters kūnui tenka prisitaikyti prie naujo ritmo ir krūvio.

Apie kūno pokyčius bei masažo naudą nėštumo metu ir po gimdymo: nauda – akivaizdi

Kiekvienas žmogus, kuris kada nors buvo profesionaliame masaže, patvirtins, kad po masažo geriau jaučiasi tiek kūnas, tiek siela.

Nėščiųjų mankšta namuose

Keletas praktinių nėščiųjų mankštos pratimų, kuriuos galima atlikti namuose.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 12 m.

  Olande parašė:
  aha, dazniausia pajunti tai nuos kokio 26 sav , o po to tas veriantis skausmas tik astreja :shock:, kancios buvo uzlipt, apsirengt ar lovoj apsiverst ...visada reikejo iskart viska daryti su abiem kojom As net po gimdymo 3 dienas negalejau koju pajudint . tik su sesutes pagalba atsistot, atsisest, laiptais lipt. Cia ne juokas, gali dar i invalido vezimeli atsisest. tas ortoprdinis dirzas labai brangus , tai man patarinejo akusere kuo maziau stengtis laiptais laipiot ir labai tvirtai klubus surysti kokiu storu saliku arba keliom medvilninem palutem

  Man dar metus skaudejo, kol sugrizo i vietas viskas ir susiaurejo klubai kokiais 7-8cm. Siaip mankstos labai gerai, kai sveikatos yra tam

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 12 m.

  Jo, man dar paskauda desine kirksni ir klubu sanariuose, bet ta jauciu dabar tik po kokios geros valandos vaiksciojimo...na bet manau,kad viskas gris ir man o savo vietas...svarbiausia kad del tu suklybusio dubens vaikelis neistrigo ir visas gimdymas praejo labai greit

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 12 m.

  O man kuo puikiausiai pavyksta sis pratimukas (39 sav.) Tik liko nelabai aisku, kiek laiko ir kiek kartu per diena rekomenduojama pratimuka daryti

 4. Kostela
  Kostela prieš 12 m.

  O as kad ir ne nescia bet turiu problemu su klubais, daugiau kai pavaikstai, ar pabegioju ar labai minkstoj lovoj ismiegu ir iskarto diegia klubus. Tai man irgi rekomendavo ta ortopedini dirza bet kaip saket jis lb brangus. Tai zinot ka padariau ? buvau nusipirkusi dzinsus, o prie tu dzinsu man pridejo dovanu platu dirza ant liemens kur segasi ( dabar ale madingi tokie ) tai as ta dirza ne ant liemes segu o per klubus persijuosiu. Jis platesnis, kazkur sprindzio plocio ir kadangi skirtas liemeniui tai klubus jis labai gerai prismaudzia ir tikrai zymiai geriau buna kai pradeda skaudet klubus. Tai vat mergaites jeigu kazkam irgi yra panasi problemele pabandykit, gal pades ;)

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 9 m.

  as sokau 18metu. iki 7men niestumo. tempimo pratimu ogogo kiek prisidariau ir vis tiek cezari teko ne planini daryti. cia kaip jau pasiseks.