Rekomenduojami užkandžiai vakarui (29)

Lengvi vakaro užkandžiai nėštumo metu: sumuštinis, arbata.

Tikra tiesa, kad jei sočiai pavalgysi likus trims ar mažiau valandų iki miego, gali sukilti rūgštys, o užmigti gali būti sunkiau. Tačiau lengvas vėlyvas užkandis dažnai pagerina miego kokybę. Kas tinka? Maisto produktai, kurių sudėtyje yra triptofano – amino rūgščių, turinčių miegą skatinančių savybių.

Štai kokius produktus turėtum rinktis vėlyvam užkandžiui:

 • kalakutiena, mėsa, žuvis;
 • bananai, riešutai, pupelės;
 • jogurtas, sūris;
 • kiaušiniai.

Šilti gėrimai taip pat gali padėti atsipalaiduoti ir pasirengti miegui. Žinoma, jei gėrimų sudėtyje nėra kofeino. Pamėgink išgerti lieso šilto pieno (jame taip pat yra triptofano). Tai laiko patikrintas „vaistas“ nuo nemigos.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 m.

  ie

  ievutexixi parašė:
  Manau visai sveikas uzkandis orkaiteje kepti avinzirniai su priekoniais
  Avinzirnius per nakti pamirkyt, nusausint, ipilt sauksta alyvuogiu aliejaus, ibert patinkanciu priekoniu (as dedu kumino, ciberzoles truputi druskytes), ismaisyt, dėt ant sviestinio popieriaus i skarda, issklaidyt, kad nesiliestu viens prie kito ir kept iki 180 laipsniu ikaitintoj orkaitej apie apie 20 - 30 min vis pavartant Skanaus Sotu, sveika ir skanu

  reikės pabandyti

 2. Sandra Lomonosiene 24
  Sandra Lomonosiene 24 prieš 5 m.

  pawakgiusi wakariene 6 walanda pries einant gulti tikrai uzsimanau pawakgyti,negaleciau uzmigti,tai dazniausiai suwalgau obuoli,ir butinai ko nors saldaus,kitaip negaleciau ir daug skysciu geriu,bet tada jau nakti turiu problema,daznai tenka eiti i wc

 3. marie claire
  marie claire prieš 3 m.

  Aš jau kelintą vakarą užkandžiauju morkytėm: susipjaustau griežinėliais, apšlakstau citrinų sultimis, apibarstau kmynais ir vualia

 4. Lullu
  Lullu prieš 2 m.

  O aš savo užkandi kelios val pries miega isgeriu stikline pasuku. Ir skrandis gerai veikia ir nepucia pilvelio

 5. Lullu
  Lullu prieš 2 m.

  ievutexixi parašė:
  Manau visai sveikas uzkandis orkaiteje kepti avinzirniai su priekoniais
  Avinzirnius per nakti pamirkyt, nusausint, ipilt sauksta alyvuogiu aliejaus, ibert…

  Siaip tai labai skanu, bet pucia pilveli nuo tokios vakarienes as tai dazniausiai pasukas geriu vakare.