Atsipalaidavimo pratimai (13)

Paskutinės nėštumo dienos gali būti labai varginančios. Kai tavo kūdikis gali gimti bet kurią dieną, ne laikas rimtam fiziniam krūviui. Tačiau gulinėjimas prie televizoriaus taip pat nepadeda: kūnas sustingsta, ima skaudėti visus šonus. Štai saugus atsipalaidavimo pratimas, leidžiantis pailsėti ir kūnui ir protui:

• Susirask ramią vietą ir atsigulk ant šono. Nugarą ištiesink. Po galva ir kaklu gali pasikišti pagalvę.
  • Šiek tiek sulenk kojas, šlaunys turi būti suglaustos (viena ant kitos). Kad būtų lengviau išlaikyti pusiausvyrą, ranką, esančią viršuje, ištiesk priešais save ir atsiremk į grindis.
  • Tokia poza užmerk akis ir ramiai, lėtai kvėpuok. Leisk mintims ramiai plaukti.
  • Su kiekvienu iškvėpimu atpalaiduok po vieną kūno dalį: pradėk nuo pėdų pirštų, tada atpalaiduok blauzdas, kelius ir taip toliau, kol pasieksi veidą. Mintimis sek atpalaiduojamas kūno dalis – pajausk, kaip dingsta įtampa. Mėgaukis šiomis ramiomis akimirkomis! Visai netrukus jų bus nedaug.

1. laua
    laua prieš 5 m.

2. moteris
    moteris prieš 5 m.

Pagaliau be pilvuko ir jau pradedu jasti save, kaip normalu zmogu, o ne suspardyta tusciavidure kriause, po 10 paros. Po pilvuko netekimo tokio dziaugsmo dar nebuvo isskyrus ta akymirka, kai galima buvo pamatyti tas vietas, kuriu deka vaikai atsiranda
    Zodziu dziaugiuosi netekusi pilvo, dziaugiuosi pagimdziusi sveika, nuostabu antra suneli ir dziaugiuosi normalejancia savyjauta ir kuno formomis (nors anoms atstatyti dar reikes laiko, bet cia jau menkniekis ).
    O visoms besilaukiancioms mamytems linkiu stiprybes nesiojant ir auginant pilvukuose kudikelius, kuo lengvesniu gimdymu ir sveiku vaikuciu ;)
    Maniskiai skirtingai judejo, pirmasis vangus, bet uzsispyres buvo pilvuke, judedavo intensyviau vakare, per diena judedavo, bet reciau, uztai megdavo issispyrti taip, kad uztirbdavo ta vieta i kuria issispirdavo ir patraukti neidavo, nei kosant, nei ciaudant , nei keiciant padetis. Antrasis visa diena judedavo, nu tikrai, stebedavausi, kada jis miega, bet svelniai, braukydavo savo galunelemis viena arba kita sona, niekada nebuvo issispyres taip, kad uztirptu pilvo dalis.

3. lili77
    lili77 prieš 5 m.

moteris parašė:

Didziausi sveikinimai susilaukus antrojo savo aukselio
    Kaip praejo pats gimdymas? Naudojai epidura ar ne? Kaip iveikei skausma?

4. moteris
    moteris prieš 5 m.

Dovile23 parašė:
    Didziausi sveikinimai susilaukus antrojo savo aukselio
    Kaip praejo pats gimdymas? Naudojai epidura ar ne? Kaip iveikei skausma?

Aciu uz sveikinimus! Gimdymas palyginus su pirmuoju greitas vos 5val. Praejo daug sklandziau nei pirma syki, bet psichologiskai atrode, kad gimdau savaite labai norejau, kad viskas kuo greiciau baigtusi :), o atrode, kad laikas sustojo.
    As labiau uz naturalu gimdyma, be nuskausminamuju. Ir labai, labai dziaugiuosi, kad nebuvo kazkokiu nesklandumu, kuriu deka buciau turejusi gimdyti ne naturaliai. Skauda, negera, sunku, bet, kaip suredyta, taip ir turi but bet trecio nebenoriu nei uz ka

5. Kristina.R.
    Kristina.R. prieš 4 m.

Sveikutes. O va man liko 3 dienos iki gimdymo na bent taip suplanuota. Gimdymas mano trecias ir mergina trecia Oi labai dziaugiuosi. Turiu dvi nuostabias mergytes ir dabar sake bus trecia.Abi gimdziau po 12 val be jokiu nuskausminamuju. Labai ju nemegstu as uz naturalu gimdyma. Na ant sono man irgi poza geriausia ant nugaros dustu.Daktare paguode sake gimdysiu ir vel sunkokai nes mergina didele bus ne maziau 4kg tad teks pavargt kaip ir su antraja.Sekmes visom mamytem!