Gazuoti gėrimai nėštumo metu (58)

Gazuoti gėrimai nėštumo metu: Coca-Cola su citrina ir ledukais. Gazuoti gėrimai nėštumo metu. iStock.com/fermate

Dietiniai gazuoti gėrimai dažnai saldinami dirbtiniais mažo kaloringumo saldikliais. Kai kas nerimauja, kad jie gali būti kancerogeniniai ar netgi toksiški, tačiau nėra rimtų įrodymų, kad šie saldikliai sukelia kokius nors sveikatos sutrikimus, jei jais saldintų gėrimų išgeriama ne daugiau, nei vidutiniškai išgeria suaugęs žmogus.

Besilaukiančiai moteriai medikai rekomenduoja gerti daug skysčių, tačiau nebus gerai, jei gersi tik gazuotus gėrimus (net jei jie nekaloringi ir vien dėl to atrodo sveikesni). Gazuotuose gėrimuose paprastai būna daug natrio – tai nėra gerai, ypač jei tavo kraujospūdis yra padidėjęs.

Apibendrinant galima pasakyti, kad tikrai nieko neatsitiks, jei kartais tokius gėrimus gersi, tačiau sveikiausia būtų gerti natūralų šaltinio vandenį.

Naujausi komentarai

 1. Sandra Lomonosiene 24
  Sandra Lomonosiene 24 prieš 5 m.

  O as wisada geriu gazuota mineralini wandeni,as negaliu pakesti paprasto wandens,nuo jo galeciau apsiwemti laukiuosi antro leliaus su pirmaja taip pat geriau gazuota,bet nieko blogo nuo to nenutiko. Aisku geriau gerti negazuota wandeni,as tai suprantu,bet negaliu apie tai pagalwoti,be to mane daznai pykina ir sukyla rugstis,atsigerus gazuoto wandens man pasidaro geriau

 2. User has not uploaded an avatar
  retha prieš 3 m.

  Man akušerė patarė atsisakyti visų gazuotų gėrimų o ypač limonado. Nežinau kame reikalas bet jau antrą kartą darant šlapimo tyrimus man randa acetono ,atrodo ir tų limonadų negeriu ir traškučiu nevalgau o acetono yra . Dabar geriu daug gryno vandens ir laukiu sekančio tyrimo.

 3. User has not uploaded an avatar
  oleskit prieš 3 m.

  retha parašė:
  Man akušerė patarė atsisakyti visų gazuotų gėrimų o ypač limonado. Nežinau kame reikalas bet jau antrą kartą darant šlapimo tyrimus man randa acetono ,atrodo ir tų…

  Nuo gazuotų gėrimų tirštėja ar tai skystėja kraujas... Nepamenu kuris tiksliai
  O dėl acetono tai tik skysčių trūksta tai gerkit ne iškart stiklinę bet gurkšnokit išvien.

 4. User has not uploaded an avatar
  tobethebest prieš 3 m.

  O man kaip tik pasalint acetona nepadejo padidintas vandens kiekis, kol neatsigeriau Sprite.

 5. User has not uploaded an avatar
  laurora prieš 2 sav.

  retha, acetonas ne nuo gazuotu gerimu. cia greiciausiai su kasa, gliukoze ir diabetu susije bus