Gazuoti gėrimai nėštumo metu (62)

Gazuoti gėrimai nėštumo metu: Coca-Cola su citrina ir ledukais. Gazuoti gėrimai nėštumo metu. iStock.com/fermate

Dietiniai gazuoti gėrimai dažnai saldinami dirbtiniais mažo kaloringumo saldikliais. Kai kas nerimauja, kad jie gali būti kancerogeniniai ar netgi toksiški, tačiau nėra rimtų įrodymų, kad šie saldikliai sukelia kokius nors sveikatos sutrikimus, jei jais saldintų gėrimų išgeriama ne daugiau, nei vidutiniškai išgeria suaugęs žmogus.

Besilaukiančiai moteriai medikai rekomenduoja gerti daug skysčių, tačiau nebus gerai, jei gersi tik gazuotus gėrimus (net jei jie nekaloringi ir vien dėl to atrodo sveikesni). Gazuotuose gėrimuose paprastai būna daug natrio – tai nėra gerai, ypač jei tavo kraujospūdis yra padidėjęs.

Apibendrinant galima pasakyti, kad tikrai nieko neatsitiks, jei kartais tokius gėrimus gersi, tačiau sveikiausia būtų gerti natūralų šaltinio vandenį.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  laurora prieš 4 mėn.

  retha, acetonas ne nuo gazuotu gerimu. cia greiciausiai su kasa, gliukoze ir diabetu susije bus

 2. galiuniaaa2007
  galiuniaaa2007 prieš 2 mėn.

  viska valgiau,viska geriau .priaugau 17kg. per pusantro men. po gimdymo svoris gryzo kaip iki nestumo.

 3. User has not uploaded an avatar
  thesweetest prieš 1 mėn.

  siaubas, mane taip trauke fanta antro nestumo metu!!!! as nzn kiek jos isgeriau vsikutis sveikutis gime db ji traukia fanta

 4. Yvette
  Yvette prieš 1 mėn.

  thesweetest parašė:
  siaubas, mane taip trauke fanta antro nestumo metu!!!! as nzn kiek jos isgeriau vsikutis sveikutis gime db ji traukia fanta

  Mane irgi be proto traukė Fanta ir obuoliai 🤣 galėdavau visą dieną nieko kito nevalgyti ir būti gyva vien obuoliais 🤣 o šiaip ir valgiau, ir gėriau viską, priaugau 22 kg, dabar dar liko 3 kg, bet man jie netrukdo 😁👍

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 1 mėn.

  Absoliuciai nemegstu ir negeriu jokio gazuoto 💩, bet stojant skrandziui nuo bet kokio maisto, kad ir sauksto koses tik cola mane gelbejo. Aisku ne litrais geriau, kadangi geriu ir daug vandens slapimo tyrimai visada geri.