2018 m. Gruodinukai

Komentuoti
  1. 2018.10.10 19:43 (prieš 7 mėn.)

koncilija parašė:
    Man rado. Bet sekanti karta nunesiau tyrimams ir jau nebuvo.

Na man pakartotinis ta pati rodo😏

2. 2018.10.10 21:03 (prieš 7 mėn.)

MūsųLaimė parašė:
    Labas damos, sakykite gal kuri turejote daug baltymo slapime?

Man rodė, bet kadangi baltymas rodo galima preklamsija, jos požymiai neatitiko. Nebuvo aukšto spaudimo, netino kojos ir rankos. Profilaktiškai šeimos gydytoja nusiuntė į santariškes pasitikrinti, bet ten iš karto sakė, kad kadangi būdingų požymių neatitinku, tai baltymą rodo dėl to, kad į šlapimo mėginį patenka išskyrų (jos nuo jaunystės pas mane būna) ir patarė prisidengti makšties skylutę prieš šlapinantis į buteliuką, tai po to kiti tyrimai buvo puikūs

3. 2018.10.10 21:04 (prieš 7 mėn.)

KristinaAleksandra parašė:
    mano pilvukas atrodo stai taip laukios berniuko priaugau 14kg jau. su dukra buvo toks gal truputi didesni dukra pagimdziau 38sav svere 3,250kg

mano pilvukas atrodo stai taip laukios berniuko priaugau 14kg jau. su dukra buvo toks gal truputi didesni dukra pagimdziau 38sav svere 3,250kg

As priaugau 11 o pilvukai tai musu skirias lyg? Jusu apvalesnis o mano toks issisokes labiau, anksciau mociutes galedavo pamaciusios pilva pasakyt kas gims, tai turbut musu atveju prasautu

4. 2018.10.10 21:09 (prieš 7 mėn.)

iinngaa parašė:
    Man rodė, bet kadangi baltymas rodo galima preklamsija, jos požymiai neatitiko. Nebuvo aukšto spaudimo, netino kojos ir rankos. Profilaktiškai šeimos gydytoja nusiu…

Na man taip pat nėra tų požymių,šiandien extra šlapima dariau,užsidengiau ta skylute su vata nu bet vistiek rodo 3g.pas mane ir viskas,esu sumišusi nzn ka rytoj ras daktarai,bijau kad guldys i ligonine....

5. 2018.10.10 22:38 (prieš 7 mėn.)

Maljork parašė:
    As priaugau 11 o pilvukai tai musu skirias lyg? Jusu apvalesnis o mano toks issisokes labiau, anksciau mociutes galedavo pamaciusios pilva pasakyt kas gims, tai t…

Gal sedimoi pozoi taip atrodo bet kai stoviu tai matosi kad i prieki isokes.

6. 2018.10.11 03:15 (prieš 7 mėn.)

MūsųLaimė parašė:
    Labas damos, sakykite gal kuri turejote daug baltymo slapime?

Sveika pas mane jo yra bet visad sviruoja nuo 2+ iki 4+ ir kraujas visad kartu 1+ arba 3+ tiek su pirmu nestumu tiek db tas pats yra bet pirmam jokiu vaistu nebuvo prirase o db su antru tai aspirina geriu ir nori kad vaistus leisciausi I pilva (tanzaparina) bet pasiskaiciau apie ji kategoriskai atsisakiau....ziuresiu kas bus po 2 sav susitiksim su daktaru ziuresiu ka kalbes, bando kazkokias ligas man pripaisyti likus 9 sav. 🤔☺

7. 2018.10.11 08:00 (prieš 7 mėn.)

loretukas159 parašė:
    Sveika pas mane jo yra bet visad sviruoja nuo 2+ iki 4+ ir kraujas visad kartu 1+ arba 3+ tiek su pirmu nestumu tiek db tas pats yra bet pirmam jokiu vaistu n…

O jus gulde į ligonine tyrimams?kiek laiko truko?ruosiuosi i patologijos skyriu vaziuoti,baisu...

8. 2018.10.11 08:14 (prieš 7 mėn.)

Gal sedimoi pozoi taip atrodo bet kai stoviu tai matosi kad i prieki isokes.

O su dukra koks buvo?

9. 2018.10.11 10:55 (prieš 7 mėn.)

MūsųLaimė parašė:
    O jus gulde į ligonine tyrimams?kiek laiko truko?ruosiuosi i patologijos skyriu vaziuoti,baisu...

Su pirmu vaiku buvo pagulde I ligonine bet nieko nerado persviete inkstus pataloginio pakitimu nerado ir isleido o db net neguldo net neziuri, matot as airijoj esu. Nebijokit kartais buna kad rodo tik ant tu matuojamu juosteliu tuos baltimus ir krauja,nes kai issiuncia I labaratorija issamesniems tyrimams nieko neranda ,tai net neisivaizduoju kas bus toliau🤔🤗

10. 2018.10.11 10:59 (prieš 7 mėn.)

Maljork parašė:
    O su dukra koks buvo?

stai tokas cia nuotrauka daryta 24.01.2015 o dukra gyme 17.02.2015

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras