2015.09.10 11:44 (prieš 10 m.)
Kai gimdžiau šioje klinikoje, tai be manęs dar buvo dvi gimdyvės, gimdėme visos kartu, tai personalas lakste kaip paseles
pagimdziau pirmoji, tai net akmuo nuo širdies nusirito, kad viskas gerai ir personalas buvo šalia
esu labai dėkinga tiek daktarei tiek akušerei, labai viskas profesonaliai atlikta. Aš ir galvojau apie mokamą palatą, bet paskui pasakė, kad visos palatos yra vienvietės tik su lova vyrui, tai ir nesibroviau į mokamą. Jauki palata tik tau mažyliui ir tėčiui.
į gimdyklą tai buvau pasiiėmus vaikučiui drabužėlius ir pampersą (nors uždėjo personalas savo), sau įklotus po gimdymo (labai pravertė pogimdyvinės kelnaitės - patogiau nei įklotai), vyrui šlepetės buvo būtinos ir vandens butelį buvau pasiėmus.