2023.06.24 23:58 (prieš 5 mėn.)
Sūneliui šiuo metu 8 mėnesiai. Turime 6 dantukus, dar 2 baltuoja po dantenomis, tuoj prasikals. Nuo pat pirmojo dantuko pasirodymo mažiukas būna irzlus, nuolat prašosi ant rankų, raminasi gerdamas pienuką, o ypač naktį. Prieš kiekvieno dantuko pasirodymą pakyla temperatūra. O jau seilių, ne tik drabužėliai, bet ir grindys šlapios.
Skausmo mašinimui išbandėme gelį „Anaftin® Baby“, tiesą sakant, labai patiko, kad tepaliukas jau su kartu primontuotu šepetėliu-teptuku, nes įprastai tokius tepaliukus vyresniajai dukrytei tepiau pirštu arba atskirai buvau nusipirkusi ant piršto maunamą silikoninį šepetėlį, o čia du viename. Sakyčiau ir higieniškiau, ir laikas susitaupo. Be to, ir pats dydis puikus, nes tūtelė siaura, ilga, manau, bus patogu pasiekti ir gilesnes burnytės vietas, kai krūminiai dantukai norės pasirodyti. Aš nebūčiau aš, jeigu neparagaučiau to, ką duodu vaikui, tai skonis neutralus, aprašyme nurodyta, kad nėra cukraus, kas džiugina, nes tokius preparatus mėgstama pasaldinti, todėl esu įsitikinusi, kad sūnelis noriai išsižiodavo ne dėl skonio, o dėl maloniai masažuojančių šerelių. Ar tepaliukas nuskausmina, negaliu atsakyti, bet patepus tikrai aprimdavo.
Ant dėžutės informatyvi nuotrauka, paveikslėlis, todėl iškart aišku, kam skirta priemonė, tad nesumaišysite su kitais preparatais.
Rekomendavau tepaliuką brolienei, nes ji turi tokio pat amžiaus dukrytę, tikrai rekomenduoju ir kitiems pabandyti, kito tepaliuko nenorėsite, prie patogumo greitai priprantama.