2012 m. mamytės iš Klaipėdos

Komentuoti
  1. Vanesa 6 m. 9 mėn.

2011.09.29 10:49 (prieš 7 m.)

Labas, Klaipedietes! Labai smagu, kad toks forumas atsirado
    O del daktaru, tai as jau dviem Klaipedoj nusivyliau..Viena privati, kitas valdiskas..Nebezinau kur eiti dabar
    O vetrungej ten ne dideles eiles? Nes as kai skambinau, tai sake po menesio tepriimtu..
    Ar labai brangu ten? Kiek internete ziiurejau, tai ir konsultacija kaskart kainuoja??

2. Rėjus 7 m. 2 mėn.

2011.09.29 10:53 (prieš 7 m.)

Besta parašė:
    o cia kurioje parduotuveje matei viking 3in1?

as internete nauja ziurejau, tokie siaulieciai is lenkijos vezasi ir prekiauja tai pas ju vezimeliai tikrai nebrangus

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.29 10:53 (prieš 7 m.)

Dabar paskambinau Ritai, taip pat lankysiu kursus nuo spalio 3 d. Vyrui dabar atostogos, tai nori su manimi lankyti visus uzsiemimus. Tik nezinau kaip ten atrodisym dviese
    Man taip pat labai patinka klasikiniai vezimeliai, bet vis del to pirksiu praktiska ir butinai 3 daliu.

4. Malunele :) 4 m. 8 mėn.
    Jogaila 7 m. 2 mėn.

2011.09.29 11:19 (prieš 7 m.)

Tatusia parašė:
    Dabar paskambinau Ritai, taip pat lankysiu kursus nuo spalio 3 d. Vyrui dabar atostogos, tai nori su manimi lankyti visus uzsiemimus. Tik nezinau kaip ten atrodisym dviese
    Man taip pat labai patinka klasikiniai vezimeliai, bet vis del to pirksiu praktiska ir butinai 3 daliu.

nu manau ne vienintelis jis bus ten tetukas tai susimatysim jau kita 1ieni

5. Adriana 6 m. 9 mėn.

2011.09.29 11:39 (prieš 7 m.)

Rutele85 parašė:
    svarbiausia nepervark pasiilsek kiek tik iseina man tokiu laiku kaip tau dabar taip ilgai dienos ejo o dabafr jau vis greiciau ir greiciau

tikrai eina ilgai,dar plius sergu niekur neeinu,oras blogas,jau galva nuo teliko skauda,tik ir vaikstau nuo saldytuvo iki sofkes

6. Adriana 6 m. 9 mėn.

2011.09.29 11:41 (prieš 7 m.)

Laurryte parašė:
    O del daktaru, tai as jau dviem Klaipedoj nusivyliau..Viena privati, kitas valdiskas..Nebezinau kur eiti dabar
    O vetrungej ten ne dideles eiles? Nes as kai skambinau, tai sake po menesio tepriimtu..
    Ar labai brangu ten? Kiek internete ziiurejau, tai ir konsultacija kaskart kainuoja??

labuka! o pas kurios cia buvai??kodel nusivylei,kazka ne taip daro?as tai i nefrida einu pas holcman,tai lygtais maloni visai..

7. Vanesa 7 m. 1 mėn.

2011.09.29 12:34 (prieš 7 m.)

Tatusia parašė:
    Labas merginos, mes nusiziurejom Milly Way 3 in 1 vezimeli, bet dar neapsisprendem 100%. As geriu vitaminus nescioms Elevit.
    Noriu pasidalinti su jumis savo dziaugmu, musu leliukas vakar pagaliau pradeju bumseti pilvelyje, labai to laukiau!
    Vakar skambinau Ritai, pasiteirauti apie teveliu mokyklele, ji pasake kad geriau (jei yra galimybe) lankyti visas paskaitas kartu su teveliu. Ar kiri nors zatat ateiti su vyru?

Sveikinu sulaukus pirmu judesiuku! Nuostabus jausmas
    Mamytes, o jus nezirejote Maxi-cosy vezimeliu? man jie labiausiai patiko. is tu klasikiniu tai tikrai Roan Marita labai grazus tik man labiau prie sirdies sportiniai vezimeliai, kur ratai sukinesis i visas puses

8. Ugnė 6 m. 11 mėn.
    Gabija 16 m. 4 mėn.

2011.09.29 15:44 (prieš 7 m.)

Laurryte parašė:

sveikute nu ten gali buti nors as dabar ten kai uzsiregistravus tai kolkas kol viskas gerai pas nemokama gine einu o jai jau kas nepatiks persivesiu pas mokama siaip tai jo ju konsultacijos mokamos yra tu dvieju Konciutes ir Kiseliovos bet jos superines

9. Adriana 6 m. 9 mėn.

2011.09.29 15:56 (prieš 7 m.)

myliuke parašė:
    labuka! o pas kurias cia buvai??kodel nusivylei,kazka ne taip daro?as tai i nefrida einu pas holcman,tai lygtais maloni visai..

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.29 18:27 (prieš 7 m.)

Mano drauge turi Maxi-cosy ir yra juo labai nepatenkinta. Pasake pirk bet kuri kita...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras