2014 m. birželio mamytės (Archyvas iki 2014.10.17)

1. Kajus 7 m.

2013.09.22 05:46 (prieš 5 m.)

Sveikutės vakar pamačiau patį gražiausią vaizdą tikiuosi greitu metu prisijungs ir daugiau mamyčių, kurios laukia savo mažylių birželio mėnesį

2014 m. birželio mamytės (Archyvas iki 2014.06.09)

2
  2. 2014.06.09 11:21 (prieš 4 m.)

kris. parašė:
    As tai jau kelinta diena jauciuosi lyg nesavam kaily buciau.. Nuotaika keicias labai daznai, maudzia ir pilvo apacia ir nugara... Isskyru irgi padaugejo. Nieko nebe…

man su nuotaika irgi ne kazka, dvi dienas prablioviau nieko nenorejau matyt, na o siandien pikta kai sirse, noris ant visu rekti visiems issakyti ka as apie juos manau, kaip jie mane erzina ir nervuoja...

3. 2014.06.09 11:41 (prieš 4 m.)

Ausrike 01 parašė:
    man su nuotaika irgi ne kazka, dvi dienas prablioviau nieko nenorejau matyt, na o siandien pikta kai sirse, noris ant visu rekti visiems issakyti ka as apie juos ma…

Suprantamas jausmas.... :-/ bet paciai labai nemalonu taip jaustis

4. 2014.06.09 11:58 (prieš 4 m.)

kris. parašė:
    Suprantamas jausmas.... :-/ bet paciai labai nemalonu taip jaustis

Pagimdysit bus viskas gerai, cia tie nelemti hormonai, as labai verkiau pabaigoje, net kai ligonineje gulejau, susigraudindavau vos ka pamacius, mama atvaziuodavo lankyt as verkt

5. 2014.06.09 12:37 (prieš 4 m.)

PeaCe parašė:
    Pagimdysit bus viskas gerai, cia tie nelemti hormonai, as labai verkiau pabaigoje, net kai ligonineje gulejau, susigraudindavau vos ka pamacius, mama atvaziuodavo l…

as susigraudinu kai koki filma ziuriu ir gimsta vaikas, iskart asaros upeliais bega nebuvau is jautriuju, matyt irgi hormonai veikia. Na va ka tik grizau, buvau pas gine, padare leliukes kardiograma, viskas jai gerai ten pilve, sake lauksim iki birzelio 17 nupirkau dideli ananasa, sedziu dabar valgau

6. 2014.06.09 12:59 (prieš 4 m.)

k.viktorija parašė:
    as susigraudinu kai koki filma ziuriu ir gimsta vaikas, iskart asaros upeliais bega nebuvau is jautriuju, matyt irgi hormonai veikia. Na va ka tik grizau, buvau…

As verkdavau net per pampers reklama, pamatau leliuka ir viskas ir verkiu... Nuo menkiausiu dalyku, dabar gal jau stipresne busiu dar nebuvau TV isijungus, tai vis darbai darbeliai su suneliu

7. 2014.06.09 13:05 (prieš 4 m.)

PeaCe parašė:
    As verkdavau net per pampers reklama, pamatau leliuka ir viskas ir verkiu... Nuo menkiausiu dalyku, dabar gal jau stipresne busiu dar nebuvau TV isijungus, tai vi…

ar ismoko valgyti mazylis tavo? ar dar kankiniesi su speneliais? turbut dar ir neissimiegi? viena drauge sake, kai pagimde, tai tiek jegu ir nuotaikos iskart atsirado, net nenorejo miego, kaip uzvesta tik po namus begiodavo su lelium, norejo kazka veikti, na ziuresim kaip cia bus

8. 2014.06.09 13:49 (prieš 4 m.)

k.viktorija parašė:
    as susigraudinu kai koki filma ziuriu ir gimsta vaikas, iskart asaros upeliais bega nebuvau is jautriuju, matyt irgi hormonai veikia. Na va ka tik grizau, buvau…

o kodel taip ilgai dar leidzia nesiot?

9. 2014.06.09 13:55 (prieš 4 m.)

Ausrike 01 parašė:
    o kodel taip ilgai dar leidzia nesiot?

10 dienu po termino leidzia nesioti

10. 2014.06.09 13:57 (prieš 4 m.)

rositap parašė:
    10 dienu po termino leidzia nesioti

bet ir tai ne visada priklauso nuo to dar kaip su vandenim reikalai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
6,00 €
80 | 9-15 mėn.
5,90 €
92 | 2 - 2.5 m.
3,00 €
62 | 1-3 mėn.