inganovaja parašė:
Manau reikia tureti to misinuko pakeli negali zinoti kas nutiks ir prireiks. Koki misinuka rekomenduotumet nes net nenutuokiu apie juos nieko visiskai. Seip planuoj…
Sito dalyko is rekomendaciju nepasirinksi. Nes kas vienam tinka, kitam gali visiskai netikt.







