2017 m. mamytės iš Vilniaus

Komentuoti
  1. 2016.11.22 17:40 (prieš 2 m.)

Sveiki, butu smagu susipazinti su salia gyvenanciomis busimomis mamytemis fabijoniskese! Pasidalinti laukimosi malonumais ir nelabai

2. 2016.11.23 17:52 (prieš 2 m.)

O gal yra mamyčių iš Alytaus?

3. 2016.11.24 15:49 (prieš 2 m.)

Sveiki, aš busima mamyte is fabijoniskiu? smagu butu susipazinti su kitomis. Mano laikas jau arteja, tureminas sausio viduri. Kaip kitoms yra, ar kudikio kraitelis suruostas?

4. 2016.11.24 16:06 (prieš 2 m.)

Sveiki, aš busima mamyte is fabijoniskiu? smagu butu susipazinti su kitomis. Mano laikas jau arteja, tureminas sausio viduri. Kaip kitoms yra, ar kudikio kraitelis suruostas?

1
  5. 2016.11.24 16:20 (prieš 2 m.)

Jtreik parašė:
    Sveiki, aš busima mamyte is fabijoniskiu? smagu butu susipazinti su kitomis. Mano laikas jau arteja, tureminas sausio viduri. Kaip kitoms yra, ar kudikio kraitelis …

Sveika! Tai tau labai pasiseke, vadinasi visus kelius jau praejai liko tik pagimdyti mano laikas, jei viskas gerai, tik liepos men.... jei galiu paklaust is jusu patirties pirma nestumo menesi pilvo maudinas, spazmai kaip pries mm normalu ar reiktu sunerimti?

6. 2016.11.25 08:55 (prieš 2 m.)

Labas pilvo apacia tikrai skaudedavo, bet pakenciamai ir daktare sake, kad tai normalu, as ir nepergivenau. As pati maniau, kad tai normalu, nes juk gimda pradeda keistis, dideti, tai ir spazmai prasideda, bet paskui praeis.

7. 2016.11.25 16:59 (prieš 2 m.)

Jtreik parašė:
    Labas pilvo apacia tikrai skaudedavo, bet pakenciamai ir daktare sake, kad tai normalu, as ir nepergivenau. As pati maniau, kad tai normalu, nes juk gimda praded…

Aciu nuraminai kaip tavo nestumas? Ar jau pasirinkai lur gimdyti?

8. 2016.11.25 20:41 (prieš 2 m.)

Mano nestumas tikrai galiu pasakyti, kad nera toks sunkus, kaip galvojau, kad gali buti Ir nepykino taip stipriai ir nebuvo kazkokiu ypatingu uzgaidu. Svarstem su vyru kur cia vaziuoti gimdyti, tai pasirinkom arciausiai nuo namu - Santariskių gimdymo namus. Buvau jau nuvykus apziureti, tai palatos kaip palatos. Nemanau, kad kitur kazkur gimdymo palata skirsis kazkuo kitu O kaip tavo savijauta ?

9. 2016.11.28 13:08 (prieš 2 m.)

Labas as irgi is fabijoniskiu. Terminas man balandzio pradzioj. Lyginant si ir paeita nestima tai abu skirtingi, abu turi savu minusu

10. 2016.11.28 13:28 (prieš 2 m.)

Luiza parašė:
    Labas as irgi is fabijoniskiu. Terminas man balandzio pradzioj. Lyginant si ir paeita nestima tai abu skirtingi, abu turi savu minusu

Ar lankai kokias nestukiu paskaiteles ?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras