9 mėn: kaip auklėti?

Komentuoti
  1. nustebti
    2014.11.13 13:10 (prieš 2 m.)
    2014.11.13 13:10 (prieš 2 m.)

Sveikos, mamos, auginu9 mėn nenustygstanti vietoje mazyli ir nebezinau, kaip mudviem sutarti. Maitinimo kėdutė priesas, nė minutės nepasėdi, reikia su saukstu is paskos lakstyt. Pastaraji mėnesi kariaujam - zaislai neidomus, reikia, kad mama visa diena nesiotu. Tėtis idomus, bet kai jis nesioja negerai. Zinau, mamos periodas, bet ar neuzauginsiu mazojo monstriuko? Nes jei ko neleidi, tai triuksmas ir asaros nenutylancios. Ir rikdyt gaila, ir visgi reiktu pratint, kad ne viskas cia ir dabar?

2. vaiduccce
    2014.11.13 13:24 (prieš 2 m.)

Luknė 9 m. 2 mėn.

2014.11.13 13:24 (prieš 2 m.)

Ir mums panasiai buvo, tik mergina mane ant blakstienu state nezinau, gal mamos ka patars, bet mes tiesiog isaugom..."skystas" dar ju tas protelis ir nemastys 9men kleckas taip kaip mes...reikia daug kantrybes, svarbiausia neprarast savitvardos ir pries vaikiuka buti ramiai. Kai prades daugiau suprast manau viskas bus ok

3. nustebti
    2014.11.13 13:32 (prieš 2 m.)
    2014.11.13 13:32 (prieš 2 m.)

vaiduccce parašė:
    Ir mums panasiai buvo, tik mergina mane ant blakstienu state nezinau, gal mamos ka patars, bet mes tiesiog isaugom..."skystas" dar ju tas protelis ir nemastys 9m…

kada isaugot? Man irgi norisi tiesiog atnesiot kiek jam reikia or tiek, bet baisu kad vėliau nebutu dar blogiau ;)

4. vaiduccce
    2014.11.13 13:57 (prieš 2 m.)

Luknė 9 m. 2 mėn.

2014.11.13 13:57 (prieš 2 m.)

Kazkur 2metuku jau visai kitokia buvo, na taip nemazai prasikankint reikejo...ir db jai 6m, labai aktyvi, toks jausmas, kad niekada nepavargsta :D. Bet nemanau, kad tai blogai. O ant ranku nesiot tiek nebereiks, kai vaiksciot prades. Tada jau siek tiek savarankiskesnis bus. as duodavau ir zaisti su kuo nori, na vaikui tiesiog ydomu istirt daigta nematyta, taip juk tyrineja yaplinka. Na aisku nes su peiliais ar lygintuvais ir ant ranku daug tampem, bet po pirmu zingsniu nereikejo tampyt, tik rankutes prilaikyt. O jei klykia ko negaves tai nieko blogo irgi nematau, tegul. Mes irgi kai kazko negaunam ko lb norim klyktum, bet juk mastymas kitoks. :D. O jie mazuciai taip issireiskia nu ir prirasiau

5. Fatiga
    2014.11.13 14:51 (prieš 2 m.)
    2014.11.13 14:51 (prieš 2 m.)

Sveika, uoj kaip suprantu! Pas mus tas pats, maximaliai pazaides vienas yra 13 min (taip, net ziurejau i laikrodi!), ir tai tik karta. Nemanau, kad augini monstriuka, pritariu merginom. Cia ne auklejimo reikia, o vaiko tiesiog tokia natura, temperamentas. man lengviau moraliskai tapo, kai su tuo susitaikiau ir prisitaikiau. (dukra po valanda su zaisliukais krapstytis galejo)
    Maitinimo kedutej pasedi tik nuo 1 metuku kazkur, ir tai labai trumpai, kol gauna pasimakaluot leksteje. Visa laika eina eina eina. To nesiojimo nebereikejo tiek, kai pradejo vaiksciot, sis igudis ji labia nudziugino ir siek tiek palengvino mano kasdienybe.
    Ar yra kokia veikla, kuri vaikuti domintu? Pvz. isejus i lauka mums baigias visi zirzimai, megsta maniskis knygutes. Tai tiesiog as taikausi prie sunaus pomegiu, o ne tempiu ji prie man idomiai atrodanciu dalyku.

6. Gadriele
    2014.11.13 15:15 (prieš 2 m.)

Lelyte ;) 1 m. 10 mėn.
    Kleckutis :) 4 m. 3 d.

2014.11.13 15:15 (prieš 2 m.)

Labutis. Mums taip buvo irgi apie 9 menesi. Ir niekas kitas ant ranku paimt negalejo, tai pritampiau as ji... O dar nugara skaudejo, tai smagumelis buvo. Bet tikrai, kaip ir rase mamytes, prades vaiksciot, bus lengviau.Va, dabar jau menuo eina, tai ka tu... jauciuos karaliskai. Taip kad tiesiognkantrybes. O to, kad ,,ne viskas cia ir dabar'' tokio amziaus vaikuciai nepajegus suprast. Tad tik stresas bus. Mes irgi labai daug leidziam imt, eit, nest ir pan. Kiek skaiciau, tai tik apie 2 metus vaikuciai pradeda suprast, kad kiti zmones taip pat turi poreikiu ir pajegia palaukt ir susitaikyt. Taip kad turim tiesiog laukt.

7. Apchy
    2014.11.13 15:46 (prieš 2 m.)
    2014.11.13 15:46 (prieš 2 m.)

Sveikutes, mano irgi ziauriai aktyvus vaikas, dar db buna su saustu is pasjos lakstau. o del to cia ir dabar, mums padejo mainai, sakau duok mamytei (kai paima kas negalima). o as tau duosiu sita (ir parodau koki kita panasu daikta, kuri galima). tada jis pamasto, kartais tas mastymas siek tiek uztrunka, bet apsikeiciam daiktais. o siaip tai jiems viskas idomu, tyrineja aplinka, kuria mato. as leisdavau, tik visada salia stovedavau ir priziuredavau. o dabar jau vis daugiau domisi savais zaisliukais. vienu metu mano tel jam buvo kazkas tokio idomaus, uzsidejau ant ekrano sablona, kad neprispaudaliotu, na ir daviau zaist kol nusibos, ir nusibodo. dabar neima nebeidomu jam. o jei paprasau, kad atnestu man tel, atnesa ir paduoda be jokiu piktumu.

8. nustebti
    2014.11.13 17:56 (prieš 2 m.)
    2014.11.13 17:56 (prieš 2 m.)

Ačiū, nuo gimimo mačiau, kad nebus ramutis leliukas, bet vis užeina noras pastikslint ;)

1
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras