2013.01.11 23:33 (prieš 13 m.)
Ivonacka parašė:
problemu bus. pati agentura turi zinot kiek jusu yra gyvenanciu. jei agentura nzn, bus bedu tam pas ka kontraktas.
na bet is kt puses, kai atejo gyventi i sita buta mano mama, tai visuose kambariuose ir sitinge visur dvigules lovos..tai paruosta buvo, kad visur gyvens, kad nebus sittingo ir pan..kazkaip agentura nesidomejo kas ir kaip, mano mama laiku moka, jie labai patenkinti, ir ieskojom atskirai sau buto, tai mums teike pirmenybe vien del mamos,bet mums tas butas netiko, nei balkono, elektra vanduo, vel kilimine danga, vienas kambarys pereinamas.. na zodziu vel ground floor ir kas labiausiai, kad transportas nepatogiai uz tvoros traukiniai vaziuoja, pliuas tas,kas atskiras iejimas buvo, toli nuo pagrindines gatves, tai man del transporto, nes as bijau vaikscioti,o jei tektu sutemus ar anksti ryte,baisu..