Lūšiukė parašė:
gali visko buti, bet tiesiog nevisur fotografuoja, gal jos patingi uzsimtines tikrai, net vaiko nemacius pasake, kad galiu vaiko net neatsinesti, tik reikia nuotrauka tureti jo
![]()
tai man su didziaja buvo, sako, jei ji nerami, tai fotografuokite fotoatelje, ten visvien ir aplinka gražesne, o migrcijoj, tai ten i ta aparata vos nekviepuojant ziuret reikia, ramiai isbut min. 1 minutę., tai toks lelius tikrai nepabus ir ten niekaip nepakalbinsi, nes nusuks akis ir nesigaus.









